Перший заступник міського голови Кривого Рогу Євген Удод привітав криворізьких металургів та гірників зі святом

Напередодні Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості від імені керівництва міста, голови Ради оборони Олександра Вілкула перший заступник міського голови Євген Удод з професійним святом привітав працівників Південного ГЗК та нагородив міськими відзнаки кращих робітників комбінату.

Вітаючи працівників Південного ГЗК, Євген Удод сказав: «Цьогоріч місто зустрічає це професійне свято в дуже нелегкий час для гірничо-металургійної галузі. Криворізькі металурги та гірники проходять складні випробування, але не дивлячись на воєнний стан, та величезні труднощі з постачанням та збутом продукції підприємства зберігають робочі місця, продовжують виконувати соціальні зобов’язання перед своїми колективами та допомагають ЗСУ. Наразі неможливо порівнювати виробничі показники з показниками минулих років у зв’язку з тим, що було втрачено можливість нормальної роботи, але попри нові виклики, підприємство продовжує видобувати руду та виготовляти залізорудний концентрат. Комбінат не зупинив основні проєкти розвитку й модернізації виробництва, продовжує капітальні ремонти цехових будівель, реконструкцію діючих та будівництво нового хвостосховища.

У ці складні часи комбінат не залишається осторонь життєдіяльності міста. Ми вдячні колективу Південного ГЗК за тісну співпрацю з Радою оборони Кривого Рогу. З перших днів війни підприємством було передано місту більше сотні протитанкових їжаків, а для захисників Кривбасу ви надавали товари першої потреби, харчові продукти, потрібний одяг та речі. Спільними зусиллями ми долаємо наслідки ракетних ударів по інфраструктурі міста та по житлових районах. Так завдяки вашій допомозі було відновлено понтонний міст через річку Інгулець, який постраждав внаслідок підтоплення після ракетної атаки, що зруйнувала Карачунівську дамбу.

Упевнений, що щоденною працею, об’єднаними зусиллями ми подолаємо всі виклики сьогодення, втримаємо економічний фронт задля нашої Перемоги».

Перший заступник міського голови Кривого Рогу Євген Удод привітав криворізьких металургів та гірників зі святом0 Перший заступник міського голови Кривого Рогу Євген Удод привітав криворізьких металургів та гірників зі святом1

Джерело

Новости Кривого Рога