Під час обшуків у Кривому Розі поліцейські вилучили 1,5 тонни спирту

В середу, 7 листопада працівники управління захисту економіки (УЗЕ) в Дніпропетровській області спільно зі слідчими обласного управління Нацполіції провели ряд обшуків в м. Кривий Ріг. В результаті вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму понад півмільйона гривень.

За повідомленням прес-служби УЗЕ, в травні цього року поліцейськими було викрито діяльність підпільного цеху, який забезпечував масове виробництво алкогольних напоїв з використанням підроблених марок акцизного податку України. Тоді поліцейські задокументували факт незаконного виробництва фальсифікату, а також встановили місця знаходження цеху та збуту горілчаної продукції. Таким чином, незаконна діяльність групи осіб з виготовлення та реалізації фальсифікованої лікеро-горілчаної продукції, нібито, була припинена.

Однак невдовзі з’ясувалось, що деякі учасники групи, залучивши третіх осіб, продовжують вчиняти незаконні дії, шляхом постачання спирту для подальшого збуту на території Кривого Рогу.

Тож 7 листопада в нашому місті знову були проведені санкціоновані обшуки. Під час проведення 6-ти обшуків правоохоронці вилучили спирт для виготовлення фальсифікованої продукції: 1,5 тисячі літрів, 20-ти літрові ємності спиртової суміші, картонні коробки для фасування, пластикові тари, авто та мототранспорт, яким здійснювалося транспортування продукції.

Також за місцями проведення обшуків правоохоронці виявили та вилучили 26 горщиків із кущами візуально схожими на рослину, що містить наркотичні речовини (марихуана).

Вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей складає понад півмільйона гривень.

Досудове розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 199 та ч. 1 ст. 204 КК України, триває. Встановлюються джерела отримання спирту, інші можливі місця реалізації фальсифікату та особи, які можуть бути причетні до незаконної діяльності.

Новости Кривого Рога