Під час пожежі в криворізькому гуртожитку загинула пенсіонерка

За інформацією пресслужби ДСНС, з палаючого гуртожитку на вулиці Миколи Світальського, було врятовано 17 людей, троє — госпіталізовано. Під час ліквідації займання, в приміщенні було знайдено жінку 1945 р.н. без ознак життя.

Коли о 15.39 надійшло повідомлення про задимлення у багатоповерхівці, на місце були відправлені три чергові відділення. Вже на місці рятувальники побачили, що з 2 по 9 поверх підіймається сильний дим. На допомогу були відправлені ще три відділення. Загалом на пожежі працювали 31 рятувальник та 7 одиниць техніки.

З задимленої будівли вивели 17 людей, з них 7 дітей. Трьом людям — двом жінкам та дитині — знадобилась госпіталізація, вони надихались продуктами горіння.

Під час гасіння пожежі всередині будівлі була знайдена 78-річна жінка. на жаль, допомогти їй було вже неможливо.

О 17.00 пожежа в однокімнатній квартирі була повністю ліквідована.

Під час пожежі в криворізькому гуртожитку загинула пенсіонерка0 Під час пожежі в криворізькому гуртожитку загинула пенсіонерка1 Під час пожежі в криворізькому гуртожитку загинула пенсіонерка2 Під час пожежі в криворізькому гуртожитку загинула пенсіонерка3 Під час пожежі в криворізькому гуртожитку загинула пенсіонерка4 Під час пожежі в криворізькому гуртожитку загинула пенсіонерка5

Джерело

Новости Кривого Рога