Під час виконання обов’язків з оборони об’єкта інфраструктури загинув криворіжець Володимир Колов

Під час виконання обов’язків з оборони об’єкта інфраструктури загинув криворіжець Володимир Колов

Криворіжець Володимир Колов помер під час виконання обов’язків з охорони та оборони об’єкта інфраструктури. Він був солдатом та стрільцем роти охорони.

У цивільному житті працював на підприємстві «АрселорМіттал Кривий Ріг». Про сумну звістку повідомили на промисловому підприємстві.

Читайте також: У лікарні внаслідок поранень загинув боєць батальйону «АРЕЙ» Олександр Петров

На підприємстві Володимир працював підручним сталевара конвертерного цеху, був сумлінним та проявив чудові здібності організатора. Постійно вчився, розвивався, професійно зростав. 

«Талановитий був, мав чудові перспективи стати хорошим керівником. Спокійним був, завжди усміхненим, любив жартувати, заряджаючи позитивом себе й колег. У принципових питаннях вмів аргументовано відстоювати свою точку зору. Обожнював свою донечку Карину, якій у жовтні виповниться шість рочків, мріяв особисто повести її у перший клас. Страшна звістка для всіх нас», —  зазначив Віталій Таран, змінний майстер основної виробничої дільниці конверторів. 

Нагадаємо, що журналісти krivbass.city збирають дані про полеглих захисників і захисниць із Кривого Рогу. Загальний список загиблих у російсько-українській війні ми публікуємо у спеціальній «Книзі пам’яті». Якщо ви маєте інформацію про військовослужбовців, інформації про яких немає у книзі, напишіть нам.

Джерело

Новости Кривого Рога