Під Криворізьким міськвиконкомом риють траншею, щоб знайти місце аварії

У центрі Кривого Рогу співробітники міськводоканалу продовжують «розкопки», які потрібні були для того, щоб зробити промивання каналізаційних мереж.

«Сьогодні, 7 грудня, бригади КП« Кривбасводоканал »разом з технікою продовжили роботи на самопливному каналізаційному колекторі на перетині вулиць Героїв АТО і Пр.Металургів. Була проведена промивка каналізаційних мереж, тривають землерийні роботи», — повідомляють в прес-службі КП «Кривбасводоканал «.

На місці події майстер ділянки повідомив, що невідомо, коли роботи будуть завершені, так як це аварійна ситуація і проходять позапланові роботи. За інформацією співробітників Міськводоканалу, які безпосередньо усувають цю аварію, вони розривають широку траншею на глибину близько 5 метрів. Планується вирити траншею, вичистити колектор і якщо буде необхідність (все залежить від характеру ушкоджень), то замінити пошкоджені деталі.

Необхідність проводити аварійні роботи виникла в зв’язку з тим, що колектор працював з невеликим підпором. Після приїзду районної служби експлуатації почистили колодязь, але виявилося, що дріт проходить погано. Тому і вирішили розкрити всі і обстежити трубопровід.

Так як місце «розкопок» Міськводоканалу — центр дороги жвавій частині міста, то на даній ділянці ускладнений рух автотранспорту.

У прес-службі «Кривбасводоканал» обіцяють, що стан полотна після того, як проведуть необхідні роботи, буде відновлено.

Новости Кривого Рога