Під Мар’їнкою обірвалося життя захисника із Кривого Рогу Євгена Білоуса

5 травня Кривий Ріг дізнався, що на полі бою обірвалося життя воїна Євгена Білоуса. У цивільному житті чоловік сумлінно працював у Ливарно-механічному заводі «АрселорМіттал Кривий Ріг», а коли вороги прийшли на нашу землю, став на її захист. Стримував окупантів поблизу Мар’їнки, де 14 квітня і зустрів свій останній бій. Про загибель свого колеги повідомили у пресслужбі підприємства, де працював Євген.

Під Мар’їнкою обірвалося життя захисника із Кривого Рогу Євгена Білоуса

За свободу свого народу, своїх сімей, за саме право існувати, вільно і мирно будувати своє майбутнє віддають життя найкращі сини та доньки України. 5 травня Кривий Ріг отримав жаливу звістку – на полі бою обірвалося життя Євгена Білоуса.

Євген для своїх знайомих, рідних та колег назавжди запам’ятається наполегливим, вимогливим та сильним характером чоловік. У мирному житті він працював на «АрселорМіттал Кривий Ріг», де трудився газорізальником у цеху металоконструкцій Ливарно-механічного заводу. У колективі славився своєю віртуозністю та мав репутацію людини, яка обов’язково виконає навіть найважче завдання.

Про свого підопічного бригадир газорізальників цеху Євген Демідов каже: «Ми пам’ятаємо Євгена, як позитивну, щиру та відкриту людину. Йому завжди довіряли найскладніші завдання, адже він віртуозно володів багатьма ручними різальними інструментами, був газорізальником-«ювеліром», настільки точно і ретельно виконувалася ним уся робота. За роки праці в цеху він набув досвіду, завжди допомагав іншим, був світлою людиною. На жаль, ми втрачаємо найкращих. Євген один з тих, ким ми завжди пишатимемося і кого пам’ятатимемо. Він загинув, але залишився непереможним».

Життя Євгена докорінно змінило повномасштабне вторгнення окупантів. Чоловік став до лав захисників, де самовіддано боронив своїх близьких та рідних, своє місто та країну від трикольорової чуми. Разом зі своїм підрозділом виконав чимало бойових завдань. З побратимами чоловік стримував натиск ворожої орди неподалік повністю зруйнованої «рускім міром» Мар’їнки. Саме там 14 квітня серце воїна зупинилося назавжди.

Редакція «Першого міського» висловлює слова щирого співчуття родині, друзям, колегам та усім, кому пощастило знати Євгена. Ми ні на мить не повинні забувати ту жахливу ціну, яку наше місто платить за свою свободу. Вічна пам'ять герою!

Нагадаємо, нещодавно на болі битви обірвалося і життя криворізького воїна Василя Печерського на псевдо «Холод».

Джерело

Новости Кривого Рога