Під обстріл у ветклініці Дніпра потрапив пес зоозахисниці із Кривого Рогу: що із ним

Під обстріл у ветклініці Дніпра потрапив пес зоозахисниці із Кривого Рогу: що із ним0

Під обстріл у Дніпрі, який стався 26 травня, потрапив пес зоозахисниці із Кривого Рогу. Окупанти спрямували балістичну ракету “Іскандер” на медичний заклад, поряд із яким також розташована клініка ветеринарної хірургії лікаря Андрія Малишка. Пес саме перебував там на лікуванні.


Читайте також: Кількість жертв після ракетного удару по Дніпру збільшилася — ідентифікували фрагменти тіл.


Про історію порятунку собаки на прізвисько Шарик розповіла зооволонтерка Лейла Магеррамова. Криворожанка опікується хворими тваринами і має власний благодійний фонд “Дім врятованих тварин “Фея”.


Лейла пояснила, що Шарик був у ветклініці на лікуванні. Йому надавали допомогу стаціонарно. Тому пес потрапив у епіцентр подій під час обстрілу Дніпра. Світлини із моментом порятунку Шарика Лейлі надіслали інші волонтери — вони впізнали пса. На фото видно, як від місця удару ракетою Шарика виносить на руках співробітник клініки.


Під обстріл у ветклініці Дніпра потрапив пес зоозахисниці із Кривого Рогу: що із ним1   Під обстріл у ветклініці Дніпра потрапив пес зоозахисниці із Кривого Рогу: що із ним2


Фото: Лейла Магеррамова (Facebook)


“Так, це був мій Шарик. Врятований і живий! Дякую безмежно лікарям та персоналу, усім хто долучився, хто рятував тварин!”, — написала у Facebook криворізька волонтерка.


Під обстріл у ветклініці Дніпра потрапив пес зоозахисниці із Кривого Рогу: що із ним3   Під обстріл у ветклініці Дніпра потрапив пес зоозахисниці із Кривого Рогу: що із ним4


За останніми даними, ветклініка зазнала серйозних руйнувань. Фактично, клініку зруйновано. 120 м2 площі закладу та все обладнання згоріло. Волонтери та небайдужі збирають кошти для відновлення. Деталі про це можна дізнатися за посиланням.


Раніше ми розповідали історію бійця Криворізької бригади ТрО Віталія на позивний “Регбіст” та його собаки на прізвисько Корта. Зараз на передовій Корта є відданим помічником та вірним другом, якого сміливо можна назвати членом військової сім’ї та бойовою одиницею в рядах особового складу. Собака також бере участь і в евакуаційних заходах та пошукових роботах.

Джерело

Новости Кривого Рога