Підлітка, який побив під час футбольного матчу 10-річного хлопчика, виховуватимуть примусово

Криворізької місцевою прокуратурою № 1 затверджено і направлено до суду клопотання про застосування примусових заходів виховного характеру до неповнолітнього, який вчинив суспільно небезпечне діяння.

Про це повідомили в Криворізькій прокуратурі №1.

Так, 5 серпня 2018 року, приблизно о 12:00 молодий мешканець, який не досяг віку кримінальної відповідальності, перебуваючи на футбольному полі спортивного майданчика по вул. Соборності Довгинцівського району грав в футбол з іншими дітьми.

В ході гри між двома малолітніми виник конфлікт, в ході якого, хлопець, який займався греко — римською боротьбою, підбіг до 10-річного хлопчика і наніс йому один удар в область щелепи і взявши його в захват перекинув через своє ліве плече. В результаті цього, дитині було завдано тяжких тілесних ушкоджень у вигляді: закрита черепно — мозкова травма: лінійний перелом лівої скроневої кістки, забій головного мозку 2 ст., Гостра субдуральна гематома малого обсягу лівої скроневої області, садна і гематома голови.

Криворізької місцевою прокуратурою № 1 затверджено і направлено до суду клопотання про застосування примусових заходів виховного характеру до неповнолітнього, який вчинив суспільно небезпечне діяння, що підпадає під ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 121 КК України — «умисне тяжке тілесне ушкодження, тобто умисне тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння».

Зараз судовий розгляд триває.

Новости Кривого Рога