Підприємниця з Кривого Рогу стала переможницею державної програми «єРобота» та відкрила центр раннього розвитку

Олександра Литвиненко давно мріяла відкрити заклад для дітей, адже вона сама має двох чарівних доньок.

«Коли прийшов час шукати садочок для молодшої доньки, я зрозуміла, що більшість закладів тимчасово не працюють. І дуже багато батьків шукали можливість знайти дитячий заклад, який працюватиме. Саме тоді я і вирішила нарешті втілити мрію у життя, взяти участь в урядовій програмі «єРобота», — розповіла підприємниця. 

Жінка проконсультувалася з фахівцями служби зайнятості, ретельно продумала бізнес-план та успішно захистила його перед комісією Дніпропетровського обласного центру зайнятості. Згодом отримала кошти та закупила необхідне обладнання для майбутньої роботи.

«Робота закладу спрямована на розвиток дитини. Центр поєднує в собі як мінісадочок, так і велику кількість розвиваючих гуртків. Для зовсім маленьких відвідувачів можливі заняття з батьками, а для більш дорослих – англомовний напрямок та підготовка до школи», — зазначає Олександра.

Мікрогранти на створення або розвиток власного бізнесу є найбільш популярною програмою проєкту «єРобота». За результатами цієї програми вже маємо 162 переможців Дніпропетровщини.

Фінансування отримають 21 юридична особа, 114 фізичних осіб-підприємців та 27 жителі області, які тільки планують започаткувати власну справу. Більшість з них використають державну підтримку для придбання обладнання та закупівлю сировини та матеріалів. В цілому схвалено надання мікрогрантів на загальну суму майже 38 млн.

Завдяки реалізації урядової програми «єРобота» в області буде створено 356 нових робочих місць.

Підприємниця з Кривого Рогу стала переможницею державної програми «єРобота» та відкрила центр раннього розвитку0 Підприємниця з Кривого Рогу стала переможницею державної програми «єРобота» та відкрила центр раннього розвитку1

Джерело

Новости Кривого Рога