«Підуть звідси на своїх двох»: лікар надав позитивний прогноз криворіжцям, що постраждали від ракетного удару 8 вересня

Вранці 8 вересня ворог підступно атакував Кривий Ріг. Внаслідок ракетної атаки 35 постраждалих були доставлені в одну з міських лікарень. Троє пацієнтів були у важкому стані, але медикам вдалося їх стабілізувати та перевести з реанімації. Декількох не важко поранених вже відправили додому. Інформацією про стан травмованих поділився медичний директор з хірургічної допомоги міської лікарні Сергій Олександрович.

«Підуть звідси на своїх двох»: лікар надав позитивний прогноз криворіжцям, що постраждали від ракетного удару 8 вересня

Внаслідок ракетної атаки по Кривому Рогу 8 вересня 1 людина загинула, більше 70 постраждали, половина з них опинилася на лікарняних ліжках, троє пацієнтів були «важкими». Наразі стан цих поранених стабілізували та перевели з реанімації.  Зараз у лікарні залишаються 26 осіб, бо інших виписали. 
«В основному це осколкові поранення, але не від розірваного снаряду, а від скла, шматків металу та інших частин оточуючих предметів. У пацієнтів чисельні поранення і є контузії. Всі у стабільному стані, я майже на 100% впевнений, що вони мають піти звідси не просто на своїх двох, а у належному стані», –  повідомив медичний директор з хірургічної допомоги у міській лікарні Сергій Олександрович.   
Крім медичної допомоги людям надають і психологічну. 

Раніше ми писали про історії очевидців та постраждалих від вибуху. Ознайомитися з ними можете тут.

Джерело

Новости Кривого Рога