Після критики Зеленського тарифи на воду підвищувати не будуть: скільки платити у Кривому Розі

Зображення від wirestock на Freepik

НКРЕКП скасувала рішення про підвищення тарифів на водопостачання в Україні та у Кривому Розі зокрема. Це сталося після різкої критики попереднього рішення вищим керівництвом держави – президентом Зеленським та Премєр-міністром Шмигалем, про що журналісти krivbass.city повідомляли у Telegram-каналі.

«НКРЕКП скасувала рішення від 29 червня 2023 року щодо коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення», — зазначається останньому оновленні на сайті Нацкомісії.

Читайте також: У Кривому Розі хочуть підвищити тарифи на опалення: вартість, терміни.

Комісія ініціювала виокремлення додаткових фінансових ресурсів із Держбюджету для покриття витрат водоканалів, які потребують підвищення вартості послуг. Йдеться також про задіяння компенсаторних механізмів.

У Кривому Розі пропонували встановити тариф на рівні 38,75 грн/м3 за водопостачання та водовідведення. Вартість послуги мала би збільшитися одразу більше, ніж на 7 гривень. Старий тариф складає 31,368 грн/м3. Поки що він залишається актуальним для Кривого Рогу.

Раніше ми повідомляли, що криворіжці можуть передавати показання лічильників газу в оновленому форматі – без реєстрації у особистому кабінеті. Передавати показання можна на сайті gas.ua.

Джерело

Новости Кривого Рога