Питання освіти і здоров’я: криворіжці зможуть поспілкуватися з чиновниками онлайн

Питання освіти і здоров'я: криворіжці зможуть поспілкуватися з чиновниками онлайн

З 29 по 31 серпня у Контакт-центрі 15-20 криворізькі чиновники будуть проводити онлайн прийоми – відповідатимуть на запитання містян. Графік роботи онлайн-приймалень оприлюднили на сайті криворізької міської ради.

На запитання та звернення криворіжців будуть відповідати очільники департаментів освіти та науки, охорони здоров’я та заступник Металургійної районної у місті ради.

29 серпня з 10:00 до 12:00 прийом проведе начальник управління охорони здоров’я виконкому Криворізької міської ради Костянтин Мурашко.

30 серпня з 10:00 до 12:00 на зв’язку з містянами буде директорка департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міськради Тетяна Кріпак.

Читайте також: У Кривому Розі з’явиться новий настінний малюнок, присвячений полеглим Героям Азовсталі.

31 серпня з 14:00 до 16:00 на питання криворіжців буде відповідати заступник Металургійної районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Едуард Данильченко

Поставити запитання чиновникам містяни можуть за номером телефону Контакт-центру 15-20 ( для абонентів мобільного оператора « Київстар»), а також для дзвінків зі стаціонарних номерів (056) 499 15-20.

Раніше ми писали: У Кривому Розі працюють 69 дитячих садочків і їх кількість постійно збільшується. Тривають ремонтні роботи в укриттях ще 19 садочків, і до кінця року їх буде відкрито 88

Джерело

Новости Кривого Рога