Плавці ДЮСШ №2 показали відмінний результат на чемпіонаті міста: скільки медалей виграли0

У Кривому Розі відбувся чемпіонат міста з плавання серед юнаків та юніорів. Змагання проходили 2 та 3 червня на базі басейну ДЮСШ №10. Про це повідомили у Виконавчому комітеті Інгулецької районної ради

Спортсмени ДЮСШ №2 продемонстрували гарні результати на змаганнях. Так, до скарбнички нагород плавці додали 5 золотих, 7 срібних та 8 бронзових медалей. Тренери спортсменів Петриченко О. І., Дніпровська М. К., Трушковська В.В., Луговий О.В.

Плавці ДЮСШ №2 показали відмінний результат на чемпіонаті міста: скільки медалей виграли1   Плавці ДЮСШ №2 показали відмінний результат на чемпіонаті міста: скільки медалей виграли2

Фото зі сторінки Виконавчого комітету

Вітаємо спортсменів із гарними результатами.

Раніше ми повідомляли, що нацгвардієць з Кривого Рогу виборов «золото» на Міжнародному турнірі з легкої атлетики. Турнір Memoriál Ludvíka Daňka 2023 пройшов у Турнові, Чехія, наприкінці травня.