Поблизу населеного пункту Водяне на Донеччині загинув криворіжець Юрій Редька

Життя криворізького захисника обірвалося у Донецькій області. Він служив стрільцем-помічником гранатометника з березня 2022 року. До повномасштабного вторгнення чоловік працював електромонтером з ремонту та обслуговування електроустаткування у «АрселорМіттал Кривий Ріг». У чоловіка залишилася дружина та двоє дорослих дітей.

Поблизу населеного пункту Водяне на Донеччині загинув криворіжець Юрій Редька

Юрія Редьку колеги згадують як чудову і світлу людину. Своїм позитивом він підбадьорював інших. Працював електромонтером із ремонту та обслуговування електроустаткування у агломератному цеху на «АрселорМіттал Кривий Ріг». 

«У нашому цеху Юрій працював вже давно, влаштувався ще у 1992 році. До речі, його дружина теж є нашою колегою – в АЦ №2, вона працює слюсарем-ремонтником. Подружжя виховало двійко дітей, вони вже дорослі. Його син зараз теж зі зброєю в руках дає відсіч загарбникам», – зазначила Наталя Зінькова, голова цехкома АЦ №2. 

До лав захисників чоловік приєднався на початку повномасштабного вторгнення і став стрільцем-помічником гранатометника. 

Його життя обірвалося у боях поблизу населеного пункту Водяне. Юрій залишився вірним присязі та до останнього подиху виконував військовий обов’язок.

Джерело

Новости Кривого Рога