Полеглого криворізького воїна Євгена Кашинського відзначили орденом «За мужність» ІІІ ступеню

10 липня стало відомо про призначення державної нагороди мешканцю нашого міста, котрий віддав своє життя у протистоянні російським окупантам. Євгена Кашинського нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Поділилась новиною дружина полеглого військового 129-ї бригади ТрО Аліна Кашинська у соцмережі.

Полеглого криворізького воїна Євгена Кашинського відзначили орденом «За мужність» ІІІ ступеню

В нашій державі завжди шанують справжніх патріотів і мужніх захисників, їх традиційно нагороджують державними відзнаками. Особливо це стосується тих українців та українок, котрі стали на захист держави від російських окупантів, і продовжують її обороняти чи віддали свої життя.

10 липня повідомили про відзначення ще одного криворіжця, життя якого обірвалося під час російсько-української війни. Орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно нагородили Євгена Кашинського, про це вказується в указі Президента України №203/2023. 

Чоловік протистояв ворогам ще з початку повномасштабного вторгнення у складі підрозділу «Регбісти» 129-ї криворізької бригади ТрО. 15 грудня життя криворіжця обірвалося через ворожий артилерійський обстріл, а 20 грудня його поховали.

«Та сила духу, сміливість і жага справедливості, які жили в тобі, то найкраще, що можна знайти в людині. Жодна нагорода не зможе передати це сповна! Ти Герой ! Завжди був, є і будеш», – згадує свого коханого чоловіка Аліна Кашинська.

Полеглого криворізького воїна Євгена Кашинського відзначили орденом «За мужність» ІІІ ступеню1

Джерело

Новости Кривого Рога