Поліція охорони Кривого Рогу має 300 000 гривень на рекламу

Як повідомляє «Криворізький Центр Розслідувань», 1-го червня Криворізький міський відділ Управління поліції охорони в Дніпропетровській області повідомив про намір укласти договір на 300 тис. грн. із ТОВ «Нова медіа» на послуги з розміщення візуальної реклами на білбордах. Інформація про закупівлю міститься в системі «Прозорро»

020623 22 min

Криворізький міський відділ Управління поліції охорони в Дніпропетровській області до кінця року планує провести рекламну кампанію в Кривому Розі. Для цього охоронці винаймають підрядника, який за 300 тис. грн. зарезервує рекламні площі на бігбордах, надрукує плакати розміром 3х6 м та розмістить їх на рекламних конструкціях.

Згідно умов співпраці в оголошенні, замовник навіть готовий заплатити виконавцю робіт 100% авансу впродовж двох банківських днів.

ТОВ «Нова медіа» було єдиним учасником торгів. Фірма погодилася виготовити та поклеїти 30 рекламних банерів. Борди, на яких планується візуальна реклама розташовані в кількох районах міста.

В переліку вул. Купріна, пр. Поштовий, вул. Лермонтова, вул. Старовокзальна, вул. Українська, вул. Миколаївське шосе, перехрестя вул. Вокзальна-Нікопольське шосе, пр. Металургів, вул. Мистецька, пр-т Миру, пр. Гагаріна, 57, вул. Володимира Великого, пр. 200-річчя Кривого Рогу, вул. Бикова, б-р Вечірній, вул. Космонавтів, мкр. Сонячний, мкр. Гірницький, мкр. 7-Зарічний, вул. Десантна, вул. Ватутіна, вул. Мусоргского, вул. адмірала Головка.

ТОВ «Нова медіа» займається зовнішньою рекламою в Кривому Розі з 2007 року. Фірма прописана за адресою вул. Комерційна (колишня Янова), будинок 7, офіс 2-А.

Весь цей час керівницею компанії є Наталя Жаботинська.
Проте власницею фірми вона стала лише з вересня 2022 року.

До цього, згідно даних аналітичної платформи YouControl, ТОВ «Нова медіа» володіли Сергій Бурік та Євген Резун – власники ТОВ «Комерційний центр Лібертон». А серед найперших засновників є Олександр Євсюков – зять ексмера Юрія Любоненка.

ТОВ «КЦ Лібертон» це будівельна компанія, яка впродовж останніх п’яти років отримала від департаменту капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації підрядів майже на мільярд гривень.

ТОВ «КЦ Лібертон» раніше теж була прописана в офісі ТОВ «Нова медіа» по вул. Комерційній (Янова), 7. А ще за цією адресою була перша прописка криворізького дорожнього монополіста ТОВ «Весташляхбуд» із концерну «Веста» одеського бізнесмена Сурена Сардаряна, якого пов’язує багаторічна дружба і спільні бізнес-інтереси з родиною незмінного мера Кривого Рогу Юрія Вілкула.

Родина Жаботинських також давно та плідно співпрацює з родиною Вілкулів і забезпечує їхню медійну та рекламну підтримку за допомогою рекламно-інформаційної агенції «ArtStyle».

Ключовими фігурами медійного проекту є брати Андрій та Олег Жаботинські. Наталя Жаботинська була дружиною Андрія Жаботинського. В 2021 році Андрій пішов з життя.

Олег Жаботинський в РІА «Артстайл» є засновником, а Андрій Жаботинський був в цій рекламній установі директором. Також серед керівників «Артстайлу» значився Віталій Єнін – засновник Миколаївського осередку партії Блоку Вілкула «Українська перспектива».

В приміщенні «Артстайлу» базується ТОВ «ТРК Медіа-система», більш відоме криворіжцям як «Радіо ГородФМ».

Компанія ArtStyle контролює в Кривому Розі не тільки медійне поле, а і ринок зовнішньої реклами. У її власності мережа бігбордів та сітілайтів.

Жаботинські мають спільний бізнес-проект з екс-регіоналом, оппоблоківцем і чинним депутатом Дніпровської облради від Блоку Вілкула «Українська перспектива» Ярославом Гівелем.

Гівель теж знається на пропаганді, він є власником новинного ресурсу ТОВ «Інформаційне агентство «Кривбас Он-лайн» (krnews.ua).

В цьому ЗМІ проходили практику та отримували зарплатню однопартійці Анатолія Шарія Олена та Олександр Ігнатенки. В лютому 2023 року це ЗМІ уклало 5-мільйонний договір на так зване «висвітлення діяльності» місцевої влади.

Замовник рекламної кампанії Криворізький міський відділ Управління поліції охорони в Дніпропетровській області — це державний правоохоронний орган. Завдання організації — забезпечення охорони громадського порядку та безпеки. Керівник Криворізького МВ УПО Артем Коротков.

На формування позитивного іміджу поліції охорони та просування охоронних послуг в пошуковій системі Google в 2023 році вже витрачено 172 тис. грн.

За зовнішню рекламу рекламу в 2023 році сплачено 97 тис. грн.

Рекламуватися криворізькі охоронці почали з 2020 року, але раніше витрати на рекламні кампанії були набагато скромніші.

ГО «Криворізький Центр Розслідувань»,
ДАЙДЖЕСТ,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога