Понад 1000 банок тушкованки виготовила для фронту ветеранка Північного ГЗК

Понад 1000 банок тушкованки виготовила для фронту ветеранка Північного ГЗК0

До волонтерського руху північанка Лариса Іванівна Василенко долучилася від початку нападу російських окупантів на Україну. Своє хобі – консервування – перетворила на корисну справу. М’ясні консерви, виготовлені з душею, вона передає на фронт нашим захисникам. Про це журналістам повідомили у пресслужбі компанії. 

Як розповіла Лариса Василенко, все почалося з того, що від перших днів війни вона готувала пиріжки для бійців на блок-постах. А потім познайомилася зі знаною у Тернівському районі Кривого Рогу волонтеркою Катериною Рябушенко. Разом налагодили виготовлення поживних м’ясних консервів. Волонтери збирають кошти, закуповують м’ясо, крупи та спеції, Лариса Іванівна – готує в автоклаві каші зі свининою, яловичиною і суто м’ясні тушкованки.

Читайте також: Для тисяч українців опорою є Метінвест, який забезпечує роботою, стабільним заробітком, комфортними й безпечними умовами праці. Водночас дбає про нагальні потреби співробітників і членів їхніх сімей, які постраждали через війну.

Понад 1000 банок тушкованки виготовила для фронту ветеранка Північного ГЗК1

До збору банок та кришок долучаються ветерани Північного ГЗК та сусіди. Вдома з важкою роботою пенсіонерці допомагають син та невістка. Вони ж відвозять готову продукцію волонтерам, а ті доправляють її захисникам. За тиждень в середньому жінка може приготувати дві партії по 40 банок. Загалом же за 15 місяців війни 77-річна волонтерка виготовила 1020 півлітрових банок домашніх м’ясних консервів, які дуже смакують бійцям.

«Наші хлопці мені і фото надсилали з моїми баночками, і смс-ки з подяками. Якось хтось навіть попросив додавати більше перцю. Це надихає, бо розумію, що роблю корисне. Намагаюся свої сили докласти до спільної справи та порадувати наших бійців. Ось місяць тому разом з іншими волонтерами отримала подяку від Ради оборони міста, але це все неважливо порівняно з тим, що роблять на фронті наші захисники», — ділиться Лариса Василенко.

Головним «паливом» для ентузіазму ветеранки залишається ненависть до окупантів . Попри свою толеранстрість та доброзичливість, Лариса Іванівна не здатна миритися з несправедливістю та агресією. Спостерігає за новинами, радіє перемогам ЗСУ, переймається втратами. Проте не полишає оптимізму. Вірить, що її енергія згуртує навколо охочих людей, а разом вони зроблять ще більше заради наближення перемоги.

Раніше ми писали: З нагоди Дня міста у Кривому Розі відзначили нагрудними знаками «За захист Криворіжжя» представників промислових підприємств, що брали активну участь в обороні міста та допомозі військовим. Серед відзначених були керівники гірничо-збагачувальних комбінатів Метінвесту. 

Джерело

Новости Кривого Рога