Понад 74 пожежі за минулу добу загасили рятувальники Дніпропетровщини

Протягом 9 вересня на Дніпропетровщині спалахнули 74 пожежі в екосистемах. Найчастіше вони виникали через необережне поводження з вогнем. Рятувальники продовжують заклики проти випалювання сухостою та повідомляють про надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Таку інформацію опублікувала прес-служба головного Управління ДСНС у Дніпропетровській області.

Понад 74 пожежі за минулу добу загасили рятувальники Дніпропетровщини

Нажаль мешканці регіону продовжують палити суху рослинність, не дослухаючись до порад рятувальників. Вогонь, що спалахує від людської необачності, завдає непоправної шкоди навколишньому середовищу.  
Лише протягом 9 вересня дніпропетровські рятувальники загасили 74 пожежі в екосистемах. Горіли житлові будинки, комбайн та сміття. Загалом вогонь охопив площу понад 60 га.  
Вогнеборці вкотре закликають усіх жителів бути відповідальними. Тим паче, що на 10-11 вересня 2023 року на території Дніпропетровської області збережеться надзвичайна (V класу) пожежна небезпека. 
Тому, закликаємо утриматися від випалювання сухостою та залишків рослин на присадибних ділянках, не розводити відкритий вогонь та не лишати недопалки у сухій траві. 
Адже винні у навмисному підпалі сухої рослинності нестимуть адміністративну та кримінальну відповідальність. 
  
Днями у Тернівському районі Кривого Рогу палала господарська споруда. Детальніше про загоряння ми писали тут https://one.kr.ua/news/49131

Понад 74 пожежі за минулу добу загасили рятувальники Дніпропетровщини1

Понад 74 пожежі за минулу добу загасили рятувальники Дніпропетровщини2
Понад 74 пожежі за минулу добу загасили рятувальники Дніпропетровщини3

Джерело

Новости Кривого Рога