Понад пів року вважали зниклим безвісти: криворіжець Андрій Ляшко загинув, звільнюючи Херсонщину

Понад пів року вважали зниклим безвісти: криворіжець Андрій Ляшко загинув, звільнюючи Херсонщину0

Андрій Ляшко у мирний час працював на ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг”. Чоловік працював диспетчером конвертерного цеху металургійного підприємства. Колеги згадують Андрія відповідальним як у роботі, так і у звичайному житті.


Під час повномасштабного вторгнення криворіжець боронив південь України. Коли звільняли Херсонщину, чоловік зник безвісти. Дотепер його вважали зниклим, але родина отримала підтвердження загибелі військовослужбовця. Це сталося 8 жовтня у боях за Давидів Брід Херсонської області.


Відомо, що без чоловіка залишилася дружина, без батька — син та донька. Про це повідомили у пресовій службі ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг”.


“Він міг не піти на передову, але вирішив для себе, що має стати на захист своєї родини та своєї країни. Це вчинок з великої літери. Це велика втрата не лише для родини захисника, а й для усього нашого цеху. Не забудемо його ніколи!”, — сказав старший диспетчер конвертерного цеху підприємства Роман Приставка, колега Андрія Ляшка.


Журналісти krivbass.city збирають дані про полеглих захисників і захисниць із Кривого Рогу. Загальний список загиблих у російсько-українській війні ми публікуємо у спеціальній “Книзі пам’яті”. Якщо ви маєте інформацію про військовослужбовців, інформації про яких немає у книзі, напишіть нам.

Джерело

Новости Кривого Рога