Понад півтора мільйона гривень на Програму підтримки ТрО направили депутати Криворізької громади

Понад півтора мільйона гривень на Програму підтримки ТрО направили депутати Криворізької громади0

30 червня відбулося засідання 7-ї сесії Криворізької районної ради. Депутати райради розглянули фінансові питання та одноголосно підтримали зміни до районного бюджету на 2023 рік. Про це повідомили у пресслужбі Криворізької районної військової адміністрації.

До складу президії увійшов начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко. Адже більша частина питань, які розглядалися на сесії, стосувалися підтримки територіальної оборони та забезпечення національної безпеки на території району.

Також читайте: У Тернівському районі сталася пожежа у приватному будинку: подробиці від рятувальників

Депутати збільшили видаткову частину загального фонду райбюджету. На програму територіальної оборони 2022-2023 років спрямували 1 700 000 гривень:

— 1 400 000 грн на матеріально-технічне забезпечення військової частини для 129 бригади ТрО Криворізького району

— 300 000 грн для матеріально-технічного забезпечення Криворізького Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Понад півтора мільйона гривень на Програму підтримки ТрО направили депутати Криворізької громади1   Понад півтора мільйона гривень на Програму підтримки ТрО направили депутати Криворізької громади2                      Фото Криворізької районної державної адміністрації

Окрім питань оборони, депутати проголосували за внесення змін до Програм розвитку місцевого самоврядування в районі та підтримки органів виконавчої влади щодо впровадження державної політики у Криворізькому районі на 2023-2025 роки.

Раніше ми писали, що в українських супермаркетах змінились ціни на соняшникову олію – яка вартість.

Джерело

Новости Кривого Рога