Два роки тому головна героїня переїхала з Сирії в Україну і влаштувалася працювати помічником кухаря в кафе. Що дівчину вразило в першу чергу, так це те що українці шалено люблять замовляти роли. Але не класичні японські. Тут в них огірок додають. Вона не може зрозуміти, чому українці так часто їх замовляють. Вони називають їх японськими. Але вони не японські за інгредієнтами. Риби в Україні такий як в Японії немає. В українців підроблені суші. Сирійка пробувала українські роли, але вони їй не сподобалися. Але люди їх замовляли. Я зона за робочий день десь 150 штук ролів робила.
Також дівчина працюючи в Україні млинці пекла і піцу, їх українці також замовляли часто. Піцу дійсно дуже часто замовляють і її легко робити. Туди практично будь-які інгредієнти можна класти і вона розходиться добре як зазначає вона. При цьому господар кафе закуповував прострочені продукти і працівники робили з них піцу, вареники, чебуреки, пельмені, манти і т. Д. Так всюди в Україні роблять на жаль, зазначає дівчина. Господарі закладу економлять на їжі і закупівлі. Бувало, що тухле м’ясо отримували, смердюче, розповідає здивована дівчина. Відмочували його в лимонній кислоті і в марганцівці, а при замовленні відразу ж відрізали шматок, смажили, активно солили і посипали спеціями подаючи відвідувачам. Як правило продукти для готування закуповують тут найдешевші і неякісні, практично нічого не викидають. Тут всюди так на жаль. Нічого з цим не можна вдіяти, інакше звільнять. У Сирії за словами дівчини, таке майже не практикують, інакше люди ходити перестануть і просто поб’ють власника. У сирійців бували випадки, коли продавцю на ринку неякісний товар кидали прямо в обличчя і це було дуже соромно для продавця. Тому продавці продають там все найкраще. В Україні на жаль справи йдуть зовсім не так. Багато несмачною і неякісної продукції продають в Україні, ще й дорогий. Доводиться довго ходити по ринку і вибирати найкращу. Але і це не завжди допомагає. Буває продавець продає хороший товар і ти до нього ходиш, а потім починає чомусь продавати вже поганий товар і тоді до таких продавцям вона ходити перестає і шукає їм альтернативу.
Якість продуктів в Україні набагато гірше ніж в Сирії і дуже погане м’ясо. Тільки молочна продукція смачна, кавуни, черешня, вишні, абрикоси, дині.
Про що це все говорить? В Україні в більшості своїй неякісна і дорога продукція, причому як на ринках, так і в магазинах з кафе і ресторанами. Отже краще вирощувати продукти самим і розводити худобу і птицю.