Посильний донат – для військових, незабутній вихідний – для себе: у криворізькому парку Героїв проходить масштабний благодійний івент «Фортеця»

У Кривому Розі у парку Героїв поблизу флагштоку розпочався благодійний захід «Фортеця». Аукціон із цінними лотами, майстер-класи, спортивна зона, інтерактиви для малечі, консультації зі здорового та спортивного харчування, психологічна допомога, барбер-зона, ярмарок, флешмоб та концертна програма – все це організували, аби більш масштабно допомогти нашим військовим і закрити потрібний для них збір.

Посильний донат – для військових, незабутній вихідний – для себе: у криворізькому парку Героїв проходить масштабний благодійний івент «Фортеця»

Засновниця благодійного фонду «Твір» Наталія каже, 239 батальйону 129 Криворізької бригади ТрО конче потрібна автівка. 

«У нас є офіційний запит від хлопців. Мій чоловік з перших днів війни пішов добровольцем. Я не можу сидіти без діла. Я розумію, що хто, як не ми, українці, повинні займатися благодійною справою і допомагати нашим військовим», — зазначила Наталя Богун. 

За донати криворіжці можуть постригтися, купити іграшки на пам'ять на ярмарку, поласувати м’ясом, рибою, овочами, салатами. Будь-яке корисне придбання – кроки до збору необхідної на машину суми. Ну і, звісно ж, її оперативна купівля. 

За розваги дітей відповідають поліцейські, які дозволять хлопчикам та дівчатам побути у ролі правоохоронців, посидіти в справжній службовій машині, зробити фото на згадку. Криворізькі надзвичайники проводять повчальні уроки про вибухові знахідки військового сьогодення. 

«Ми працюємо на гарний настрій дітей сьогодні. Будемо розважати дітей, ми підготували творчі майстер-класи, рухові ігри. До нас долучаться наші маріупольські діти, криворізькі діти», — зазначила вихователь-методистка центру «ЯМаріуполь» Альона. 

Дорослі за посильну плату можуть навести красу просто неба. 

«Виконуємо стрижки та оформлення бороди за донати.  Всі кошти підуть для військових», — каже барбер і волонтер Олександр. 

До речі, на аукціоні у парку можна придбати унікальні лоти: прапор із підписами військових 129 бригади 239 батальйону, сухпай ЗСУ, комплект монет, присвячених захисникам, футбольний м’яч з підписами легендарного ФК «Зоря» з Луганська, картину про полк «Азов» та гільзу, підвіску з уламку ракети, яку окупанти запускали по Дніпру, трофейний російський розвантажувальний жилет, добутий під час звільнення Миролюбівки, законсервований прапор перемоги від бійця, який почав воювати з 2015 року. 

Фінальним акордом стане фаєр-шоу. «Фортеця» працюватиме до 19:00. Поспішайте!

Посильний донат – для військових, незабутній вихідний – для себе: у криворізькому парку Героїв проходить масштабний благодійний івент «Фортеця»1

Посильний донат – для військових, незабутній вихідний – для себе: у криворізькому парку Героїв проходить масштабний благодійний івент «Фортеця»2

Посильний донат – для військових, незабутній вихідний – для себе: у криворізькому парку Героїв проходить масштабний благодійний івент «Фортеця»3Посильний донат – для військових, незабутній вихідний – для себе: у криворізькому парку Героїв проходить масштабний благодійний івент «Фортеця»4

Посильний донат – для військових, незабутній вихідний – для себе: у криворізькому парку Героїв проходить масштабний благодійний івент «Фортеця»5Посильний донат – для військових, незабутній вихідний – для себе: у криворізькому парку Героїв проходить масштабний благодійний івент «Фортеця»6Посильний донат – для військових, незабутній вихідний – для себе: у криворізькому парку Героїв проходить масштабний благодійний івент «Фортеця»7Посильний донат – для військових, незабутній вихідний – для себе: у криворізькому парку Героїв проходить масштабний благодійний івент «Фортеця»8Посильний донат – для військових, незабутній вихідний – для себе: у криворізькому парку Героїв проходить масштабний благодійний івент «Фортеця»9Посильний донат – для військових, незабутній вихідний – для себе: у криворізькому парку Героїв проходить масштабний благодійний івент «Фортеця»10Посильний донат – для військових, незабутній вихідний – для себе: у криворізькому парку Героїв проходить масштабний благодійний івент «Фортеця»11

Джерело

Новости Кривого Рога