Потреба у вчителях та криза в ІТ: стали відомі найпопулярніші вакансії липня в Україні

Найбільше нових пропозицій на популярному сайті з пошуку роботи Work.ua у липні з’явилося у сфері освіти і науки. Також зросла кількість запитів на фахівців сфери культури та юриспруденції. Криза у сфері ІТ триває досі. А у підприємців побільшало замовлень. Оприлюднив такі дані Опендатабот.

Потреба у вчителях та криза в ІТ: стали відомі найпопулярніші вакансії липня в Україні

Кількість вакансій на Work.ua сягнула 93 тисяч. Проте все ще не досягла рівня липня 2021 року і залишається меншою на 10%. Найбільше нових пропозицій звилося у сфері освіти і науки (+10%) причому приріст фіксують другий місяць поспіль. Найзатребуваніші – вчителі англійської мови. Також зросла кількість запитів на фахівців сфери культури, музики, шоу-бізнесу (+8%) та юриспруденції (+7%).

Роботодавці у липні активніше запрошують до співпраці ветеранів та пенсіонерів: на 6% та 3% більше пропозицій відповідно. 

За даними Djinni в українській ІТ сфері триває криза. Шукачів роботи стає все більше, а кількість нових пропозицій майже стільки, як у червні. До того ж найдосвідченішим працівникам доводиться відгукуватися на вакансії, де вимагають менший досвід. Показник таких відгуків досяг 60%.

На 7% зросла кількість нових замовлень у сфері послуг та торгівлі. Найсуттєвіший приріст у Харкові та Києві: 8% та 12%. Не дуже відстали від них і Одеса (+5%), Дніпро (+5%) та Львів (+0,5%). 

Традиційно найвищу зарплатню мають медіабайєри – близько 53 тисяч грн/міс., водії-міжнародники – 42,5 тисяч грн та бізнес-аналітики – 38,7 тис. грн.

Джерело

Новости Кривого Рога