43-річний чоловік загинув ще у жовтні 2023 року під час запеклих боїв за Авдіївку, але тільки в червні цього року його тіло повернули з тимчасово окупованої території за процедурою обміну. Увесь цей час рідні жили між надією і болем, в очікуванні бодай якоїсь звістки.
До війни чоловік майже півтора десятка років пропрацював на шахті «Козацька». Він був надійним, добрим, сумлінним, чуйним, вимогливим до себе та гарним сім’янином. Таким і залишиться у пам'яті близьких. Навіки.
Ігор пішов добровольцем ще на початку повномасштабної війни, служив у складі 110-ї окремої механізованої бригади, яка брала участь у найгарячіших боях. На позиціях під Авдіївкою підрозділ криворіжця потрапив під танковий обстріл, Ігор не пережив його.
Мужній воїн знайшов місце останнього спочинку на рідній землі.
Вічна пам’ять, щира шана і низький уклін Герою!
Нагадаємо, раніше ми писали, що загинув криворіжець Владислав Урбанович