Повернувся на батьківщину з Європи, щоб випалити ворога з нашої землі: історія криворізького воїна 7 окремого батальйону «АРЕЙ» Української Добровольчої Армії

Євген Марченко з позивним «Марчело» працював водієм закордоном, а з початком повномасштабного вторгнення вирішив повернутися та стати на захист України. Як тільки завершився контракт на роботі,  придбав необхідне військове спорядження та пішов добровольцем воювати. Його історією поділились на сторінці батальйону у соцмережі.

Повернувся на батьківщину з Європи, щоб випалити ворога з нашої землі: історія криворізького воїна 7 окремого батальйону «АРЕЙ» Української Добровольчої Армії

Війна для Євгена Марченка почалася ще у 2014 році. Після служби в АТО, чоловік, родом з міста Нова Одеса, деякий час працював у Європі водієм. Та коли рашистська орда прийшла зі зброєю на рідні землі повернувся. Придбав бронежилет, каску, автомобіль та добровільно у серпні 2022 року став до лав захисників з числа військовослужбовців 7 окремого батальйону «АРЕЙ» Української Добровольчої Армії. До речі, з деякими хлопцями Євген знайомий ще з 2016 року.   

 Військовий каже, що в батальйоні його більш за все захоплює атмосфера братерства. І солдати і командири спілкуються на одному рівні та роблять спільну справу. 

«Однозначно – це вигнати вибити, випалити ворога з нашої рідної землі! Щоб в майбутньому жили всі добре і спокійно!», – ділиться Євген тим, що найбільше його мотивує.  

Захисник вже зараз планує і мріє проте, як житиме після війни. Найголовніше для воїна – родина. Зізнається, що із військовою справою майбутнє пов’язувати не буде і додає: «Я тут тільки заради нашої спільної Перемоги, яка ближчим часом обов’язково настане! Хотів би передати нашим українцям та нашому підростаючому поколінню: не бійтеся стати на захист держави, адже це святе і необхідне! Ворог швидше горя хапане! Де б ти не був, все одно в себе дома на рідній землі краще!».

Повернувся на батьківщину з Європи, щоб випалити ворога з нашої землі: історія криворізького воїна 7 окремого батальйону «АРЕЙ» Української Добровольчої Армії1

Джерело

Новости Кривого Рога