Позбавлення волі на 3 роки: криворіжця притягнули до відповідальності за ухилення від призову на військову службу

Фото з мережі інтернет

Жовтневий районний суд міста Кривого Рогу засудив 25-річного чоловіка, який ухилявся від призову на військову службу під час мобілізації. Про це повідомили на сайті Жовтневого суду. 

Зазначається, що чоловіка визнали придатним до військової служби. Він отримав під особистий підпис повістку з терміном «до особливого розпорядження». Підстав для відстрочки від призову під час мобілізації військовозобов’язаний не мав.

Читайте також: Як військовим оформити виплати після поранення і які суми передбачено законом: список необхідних документів

У визначений повісткою день та час чоловік не з’явився до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для відряджання до військової частини та подальшого призову до лав Збройних Сил України.

Таким чином, 25-річного криворіжця притягнули до кримінальної відповідальності за ухилення від призову на військову службу під час мобілізації (стаття 336 Кримінального кодексу України). Суд призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки. У судовому засіданні обвинувачений свою провину у скоєному не визнав.

Раніше ми повідомляли, що Уряд ухвалив щомісячні доплати військовим та рятувальникам.

Джерело

Новости Кривого Рога