Позитивна тенденція створення нових сімей: романтична статистика Криворізького Центру «Віза»(«Центр Дії») у 2023 році

Позитивна тенденція створення нових сімей: романтична статистика Криворізького Центру «Віза»(«Центр Дії») у 2023 році

Справжнє кохання на паузу не поставиш. Якими б складними не були обставини, багато українців зрозуміли, що не варто відкладати важливі кроки на потім – і продовжують створювати свої сім’ї, що не може не радувати.

Статистика шлюбів у 2023 році свідчить про зростання їх кількості. В Україні, впродовж І півріччя 2023 року зареєстровано шлюбів – 86 028. До лідерів за кількістю зареєстрованих шлюбів у І півріччі 2023 року  потрапили:

Дніпропетровська (8 660), Одеська (6 693) області та м. Київ (9 292). Кожен п’ятий шлюб від усіх реєстрацій шлюбу в Дніпропетровській області – Криворізький (1790).

"Маємо  цікаву статистику щодо реєстрації шлюбу і у Центрі «Віза»(«Центр Дії») – за цей період  свідоцтво про шлюб отримали 54 пари щасливих наречених (у 2022 році –22),  з них 32 наречених – військовослужбовці ЗСУ. Із загальної кількості – 6 пар раніше перебували в шлюбі між собою. Більша кількість наречених (39) традиційно обрали прізвища чоловіка, в 9 випадках наречені залишили свої дошлюбні прізвища.

Радує, що в Україні за І півріччя 2023 року шлюбів було зареєстровано більше, ніж розлучень майже у 8,5 разів.

Зазвичай у літні місяці спостерігається різкий сплеск реєстрацій шлюбу. На календарі вже осінь і зараз — час підбити підсумки з кількості укладених шлюбів протягом літніх місяців. Тож, протягом червня-серпня поточного року  5 555 пар зареєстрували шлюб в Дніпропетровській області , з них – 1 095 криворізьких пар, та  30 пар щасливих молодят поєднали долі у Центрі «Віза»(«Центр Дії»).

Життя триває, не стоїть на місці, а наближатись до Перемоги краще з коханням!

Якщо ви також вирішили не зволікати з одруженням – то ми запрошуємо усіх  закоханих у Центр «Віза»(«Центр Дії»)!", — розаовіли у Центрі.

Джерело

Новости Кривого Рога