Працівники «АрселорМіттал» в Кривому Розі в День Святого Миколая зробили добру справу

Працівники ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відгукнулися на прохання взяти участь у благодійній акції «Добра справа» і підготували подарунки до Дня Святого Миколая для вихованців центру соціально-психологічної реабілітації. Приймали подарунки в «Єдиному вікні» з 6 до 17 грудня.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

За 11 днів акції вдалося зібрати більше 50 іграшок і настільних ігор, більше 20 кг дитячого одягу. Учасники акції приносили дитячі книжки і шкільне приладдя, а також вітальні листівки, які їхні діти намалювали для своїх ровесників — вихованців центру соціально-психологічної реабілітації. Всі зібрані подарунки молоді співробітники підприємства сьогодні передали в центр.

Також в День Святого Миколая молодь ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відвідала багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр «Сузір’я». Тут проживають 132 вихованця — діти-інваліди та сироти. Брак спілкування, уваги і тепла особливо відчувається вихованцями в період новорічних свят, які завжди асоціюються з сімейним теплом і затишком, відзначають педагоги. Тому зустрічі зі старшими товаришами тут особливо раді.

Працівники гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за традицією відвідали вихованців школи-інтернату No 9. Вони привезли дітлахам солодкі подарунки, привітали з низкою наступаючих свят.

Довідка:

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» регулярно надає допомогу соціальним закладам для дітей, позбавлених батьківського піклування, і громадським організаціям для дітей з особливими потребами. Цього року молоді лідери підприємства відремонтували кімнату для дартсу в центрі соціально-психологічної реабілітації. Благодійний фонд підприємства виділив кілька десятків комп’ютерів для дитячих соціальних установ, а в грудні виступив спонсором проведення заходів для особливих діток.

Новости Кривого Рога