Презентація книги поетки Ольги Новак та вільний мікрофон у Кривому Розі: містян запрошують на благодійний вечір

Презентація книги поетки Ольги Новак та вільний мікрофон у Кривому Розі: містян запрошують на благодійний вечір0

Криворіжців та гостей міста запрошують на літературний вечір, в рамках якого відбудеться презентацію книги поетки Ольги Новак та вільний мікрофон. Про це журналістам krivbass.city повідомили організатори заходу.

Так, літературний вечір відбудеться 17 червня о 17:00 в IT Hub за адресою пл. Визволення, 2.

Читайте також: Чому між українським спротивом та фемінізмом так багато спільного?

В рамках заходу івано-франківська поетка Оля Новак презентуватиме збірку «Риби і птахи». У своїй творчості авторка висвітлює теми материнства, фемінізму, тілесності, стосунків і переживання війни. Оля Новак — поетка, фем-активістка, тренерка з сексуальної освіти, проєктна менеджерка ГО «Д.О.М.48.24», тьюторка ГО «Дівчата», організаторка літературно-музичних «Лампових вечорів».

Вартість квитка — 150 грн, прибуток від проведення заходу донатиться на благодійність. Для військових та ВПО вхід безоплатний. Збірка поезій розповсюджується безкоштовно.

Організатори зазначають, що для поетів та поеток наприкінці вечора передбачено вільний мікрофон.

Щоб забронювати квиток, отримати знижку та зареєструватися на вільний мікрофон, пишіть у соцмережі криворізького творчого об’єднання Poroda:

https://www.instagram.com/poroda.art.gang/

https://www.facebook.com/poroda.art.gang

https://t.me/porodaartgang

Нагадаємо, що першу зустріч провели до Міжнародного дня боротьби за права жінок та міжнародний мир. З’ясовували, чому так багато спільного між українським спротивом та фемінізмом.

Ще одна зустріч у рамках «Феміністичного кварталу» присвячена нагальній зараз темі – топонімам та процесам перейменування вулиць.

Темою ще однієї лекції стали стереотипи про жінок в поезії та спорті, спікеркою виступила поетка та засновниця творчого об’єднання Poroda Ірина Божко.

Також говорили про сексизм у бізнесі та політиці, спікеркою була депутатка, філантропка та власниця бізнесу Нуне Волкова.

Джерело

Новости Кривого Рога