При в’їзді в Дніпро боку Кривого Рогу побудований майданчик для зважування фур

У минулому році ДніпроОГА спільно Дніпровською міськрадою профінансували будівництво перших трьох майданчиків ГВК для Укртрансбезпеки. Вони побудовані на в’їздах в Дніпро з боку Решетилівки, Запоріжжя та Кривого Рогу. На двох з них вже почали працювати співробітники «Укртрансбезпеки».

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив радник глави ДніпроОГА Юрій Голік.

«Ми системні, нудні і послідовні. Нам набридло бачити як перевантаження вбивають і старі дороги і нові, побудовані нами», — зазначив радник губернатора Дніпропетровщини.

Юрій Голік нагадав, що в минулому році ДніпроОГА спільно з Дніпровською міськрадою профінансували будівництво перших трьох майданчиків ГВК для Укртрансбезпекі. Вони побудовані на в’їздах в Дніпро з боку Решетилівки, Запоріжжя та Кривого Рогу.

Вчора, 11 березня, на двох майданчиках вже працювала «Укртрансбезпека».

«Подивимося на результати через місяць. І якщо вони будуть відповідати нашим очікуванням, продовжимо будівництво таких майданчиків. Хоча, якщо по розуму, всього-то треба від ВР проголосувати Закон про автоматичне вимірювання ваги фур. Це і дешевше, і більш технологічно. Але поки діємо в рамках тих правил, що є, як завжди займаючись і не своєю роботою теж «, — додав радник Валентина Резніченко.

Новости Кривого Рога