Прийняв останній бій: на Донеччині загинув криворіжець Юрій Редька

Прийняв останній бій: на Донеччині загинув криворіжець Юрій Редька

Життя Юрія Редьки обірвалося у боях поблизу населеного пункту Водяне Донецької області. Про це повідомили у пресслужбі підприємства «АрселорМіттал Крвиий Ріг», де у мирний час працював загиблий Захисник.

Юрій на полі бою був стрільцем-помічником гранатометника.

У «АрселорМіттал Кривий Ріг» працював електромонтером з ремонту та обслуговування електроустаткування агломераційного цеху № 2 аглодоменного департаменту.

Колеги згадують Юрія чудовою людиною, позитивною, світлою. Позитивом він підбадьорював і інших. 

В роботі був справжнім професіоналом, сумлінно ставився до своїх обов’язків, був небайдужим, завжди допомагав іншим. Коли почалася війна, він спочатку пішов до Тероборони, а потім став до лав ЗСУ.

«В нашому цеху Юрій працював вже давно, влаштувався ще у 1992 році. До речі, його дружина теж є нашою колегою – в АЦ № 2 вона працює слюсарем-ремонтником. Подружжя виховало двійко дітей, вони вже дорослі. Його син зараз теж зі зброєю в руках дає відсіч загарбникам. Загибель Юрія Редьки стала непоправною втратою для колективу цеху», – говорить Наталія Зінькова, дозувальниця гарячого повертання, голова цехкома АЦ № 2. 

Щиро співчуваємо рідним, друзям, колегам Юрія Редьки.

Герої не вмирають!

Нагадаємо, що журналісти krivbass.city збирають дані про полеглих захисників і захисниць із Кривого Рогу. Загальний список загиблих у російсько-українській війні ми публікуємо у спеціальній «Книзі пам’яті». Якщо ви маєте інформацію про військовослужбовців, інформації про яких немає у книзі, напишіть нам.

Джерело

Новости Кривого Рога