Припинити обрізку дерев “до стовпа” вимагають від місцевої влади у Кривому Розі

Припинити обрізку дерев “до стовпа” вимагають від місцевої влади у Кривому Розі0

У Кривому Розі зареєстрували петицію, що стосується організації зелених насаджень. Городянка Марина Капітон вимагає запровадити мораторій на незаконну обрізку дерев “до стовпа” у місті. За словами криворожанки, це призводить до загибелі дерев, а не до їх оновлення.


Читайте також: Зробити бомбосховища та укриття на громадських зупинках: у Кривому Розі зареєстрували нову петицію.


Щоб вирішити нагальне питання, містянка зареєструвала петицію, у якій звернулась до місцевої влади. Жінка пропонує:

  • провести інвентаризацію дерев у місті,
  • створити для кожного дерева у Кривому Розі електронний паспорт, за яким у місті складуть електронну мапу зелених насаджень;
  • заборонити проводити сильне омолодження дерев — до основи скелетних гілок;
  • затвердити у місті план обрізки дерев, який оприлюднити публічно.


Авторка петиції посилається на досвід інших міст, таких як Львів, Івано-Франківськ, Запоріжжя та Кропивницький. Марина Капітон зазначає, що згідно із постановою Кабміну України, обрізати крону дерев більше ніж на 30 % її довжини заборонено, чого не дотримуються у Кривому Розі.


Переглянути або підтримати петицію криворожанки можна за посиланням.


Раніше ми писали про те, що у Кривому Розі зареєстрували петицію, в якій вимагають від міської влади Кривого Рогу розірвати всі договори, які були укладені з українською православною церквою московського патріархату. За тиждень з дня публікації на сайті Криворізького міськвиконкому петиція набрала потрібну кількість голосів, а саме 1 000. Відтепер її повинні розглянути міські депутати на найближчій сесії.

Джерело

Новости Кривого Рога