Прихильниця Вілкула доручили ремонт укриттів в Тернівському районі Кривого Рогу новоствореній фірмі

Як повідомляє «Криворізький Центр Розслідувань», новостворена компанія без досвіду роботи та ФОП її власника ремонтують укриття в Тернівському районі Кривого Рогу

160623 8 min

9-го червня в Кривому Розі відділ освіти виконавчого комітету Тернівської районної у місті ради замовив у ТОВ «БілдІнвест КР» на 347 тис. грн. поточний ремонт підвалу дитячого садочка №75.

Закупівля проведена без використання електронної системи «Прозорро» за процедурою «Українська Визвольна Війна». В підвалі закладу дошкільної освіти виконають ремонтні роботи для облаштування найпростішого укриття.

Згідно наведеного кошторису, «БілдІнвест КР» поштукатурить та пофарбує стіни, зробить гіпсокартонні перегородки та бетонну стяжку, поставить нові двері. В підвалі підрядник змонтує труби для водопроводу та каналізації, установить умивальник із змішувачем, унітаз, а також каналізаційний насос.

В укритті буде нове освітлення – 11 LED-світильників, 4 вимикача та 5 розеток. Для витяжки передбачено 3 вентилятори. Також в кошторисі закладені кошти на придбання двох бойлерів на 50 л.

Всі роботи підрядна організація має закінчити до 15 липня.

«БілдІнвест КР» зареєстровано лише 30 квітня 2023 року. Власник компанії — 28-річний Ігор Сівак. Два роки тому він зареєструвався як фізособапідприємець і займається технічним обслуговуванням та ремонтом автотранспортних засобів.

Авторемонтнику Ігорю Сіваку в квітні відділ освіти виконавчого комітету Тернівської районної у місті ради також без торгів віддав ще два підряди на ремонт укриттів:
— ремонт підвалу в садочку №145 на суму 364 тис. грн.
— ремонт підвалу в Криворізькій гімназії №45 на 144 тис. грн.
Чому саме освітяни обрали підрядником ФОП Сівак та його новостворену фірму «БілдІнвест КР», що не мали до цього досвіду будівельно-ремонтних робіт, штату працівників та ліцензій, в тендерній документації не пояснюється.

Щодо цін в кошторисах робіт.

Вартість унітазу, який пропонує поставити підрядник садочку №75 складає 4 988 грн. 94 коп. В Епіцентрі такий можна купити до 3 тис. грн. Цікаво, що такий самий унітаз ФОП Сівак ставив в гімназії №45 та в садочку №45, але ціною на 1000 грн. дешевше.

Вартість бойлера на 50 л в кошторисі складає 5113 грн. 43 коп., проте виробник та модель водонагрівача не зазначені.

Також в кошторисі є вентилятор Вентс 150 за ціною 6689 тис. 80 коп., але яка конкретно модель буде установлена в садочку – невідомо.

Каналізаційний насос обійдеться у 10 тис. 123 грн. 03 коп., але виробник обладнання підрядником не вказаний. Місяцем раніше в криворізькій гімназії №45 Сівак вже ставив насос дренажно-фекальний Sprut WCLIFT 400/3F Compact за ціною 9 291 грн.53 коп. Ми знайшли таку саму каналізаційну станцію за 8 385 грн.

Також садочок отримає нові протипожежні металеві двері. В кошторисі вони коштують 13 113 грн. 74 коп. Виробник знову не вказаний. Центр дверей пропонує аналогічну модель за ціною 8 600 грн. В Епіцентрі протипожежні двері коштують від 7 000 грн. Знов таки, чомусь місяцем раніше для садочка №145 такі самі двері коштували на 1000 грн. дешевше – 12 106 грн. 24 коп.

Загалом підприємець Ігор Сівак та його новостворена автофірма отримали замовлень від освітян Тернівського району на суму 855 тис. грн.

Відділ освіти в Тернівському районі з липня 2021 року очолює Євгенія Колісник. До цього призначення вона 8 років була завідувачкою в дитячому садку №220, що в Тернівському районі.

З 2011 до 2016 року Євгенія Колісник як ФОП займалася ремонтом автомобілів та торгівлею автозапчастинами. ЇЇ колишній чоловік Олександр Колісник також працює в сфері ремонту та продажу автомобілів.

В 2020 році Євгенія Леонідівна від політичної партії Блок Вілкула «Українська перспектива» балотувалася до Тернівської райради.

ГО Криворізький Центр Розслідувань,
ДАЙДЖЕСТ,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога