Призначено нового керівника Криворізького міського відділу Управління поліції охорони

Очільник Департаменту поліції охорони Олексій Березневич – полковник поліції, представив колективу Поліції охорони Кривого Рогу нового керівника – Дмитра Кунерта, який до цього обіймав посаду начальника центру технічної охорони Управління поліції охорони в Полтавській області

050623 5 min

Олексій Березневич зазначив, що Дмитро Кунерт має достатній досвід для забезпечення належної реалізації функцій Поліції охорони у Криворізькому регіоні та виконання поставлених завдань в умовах воєнного стану.

Дмитро Кунерт подякував за надану довіру та запевнив, що докладатиме максимум зусиль для забезпечення ефективної та результативної роботи Криворізького міського відділу Управління поліції охорони в Дніпропетровській області.

Дмитро Кунерт закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ та здобув юридичну освіту. Служить в органах внутрішніх справ понад 22 роки.

Також, очільник департаменту за високий професіоналізм, пильність і сумлінність, виявлені під час виконання службових обов’язків, особистий внесок у досягнення позитивних результатів діяльності поліції охорони оголосив Подяки кращим співробітникам підрозділу.

Льоха ЗЛИЙ,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога