Профспілчани АрселорМітал Кривий Ріг розповіли про 54-річного Героя, що загинув за Україну

Як повідомляє «Первинна організація ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», звістка про загибель Юрія Редьки у боях на Донеччині приголомшила колектив агломераційного цеху №2

250723 11 min

Спілчанин пропрацював в АЦ-2 більшу частину свого життя і в 54 роки загинув, захищаючи незалежність своєї країни.

Юрій РЕДЬКА з перших днів повномасштабного вторгнення пішов добровольцем в Тероборону, а потім — у Збройні сили України. Приклад батька підтримав й син, який також зараз служить у війську.

На підприємстві Юрія Редьку знали та поважали і як професіонала, і як людину. Він був електромонтером з ремонту обладнання, а дружина працювала у цьому ж цеху слюсарем-ремонтником.

«Ми працювали пліч-о-пліч з Юрієм більше 20 років. Це була чудова людина! По роботі завжди все робив досконально, допомагав іншим. Завжди був привітною та уважною людиною. Виховав з дружиною двоє дітей. Син одночасно з ним пішов захищати країну і служить зараз у лавах ЗСУ. На прощання з Юрієм прийшло дуже багато людей, в тому числі колишні колеги з інших цехів. Нам буде не вистачати такої щирої людини та надійного колеги», — сказала Наталія Зінькова, голова цехового комітету АЦ №2, дозувальниця гарячого повертання.

ПО ПМГУ висловлює щирі співчуття родині та колегам загиблого захисника.
Вічна пам’ять!

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога