Програма «Прихисток»: криворіжці продовжують надавати житло вимушеним переселенцям

Програма «Прихисток»: криворіжці продовжують надавати житло вимушеним переселенцям

В нашій країні, в умовах повномаштабного воєнного вторгнення зі сторони країни-агресорки, для підтримки тих, хто відкрив двері своєї домівки для внутрішньо переміщених осіб діє Урядова соціальна програма «Прихисток». Щомісяця з 1 по 5 число власники житла, які безкоштовно прихистили своїх співгромадян, що вимушені були покинути власний дім, можуть подати заяву на компенсацію пов’язаних з цим витрат. У травні було проведено черговий етап прийому відповідних заяв.

Можливістю подати заяву на компенсацію за квітень скористались 2310 криворіжців. Більше половини замовників послуг прийшли подати документи 1 та 2 травня.

Лідером з прийому заяв у рамках Урядової соціальної програми «Прихисток» у травні вже традиційно став Головний офіс Центру «Віза» («Центр Дії» на площі Молодіжній, 1 – за період з 1 по 5 травня для отримання компенсації до нього звернувся 340 заявників, зокрема приїжджали власники житла і з віддалених районів міста. У виконкомі міськради нагадують, що криворіжці мають можливість звертатися до адміністраторів Центру «Віза» («Центр Дії») у своєму районі, а не їхати до Головного офісу.

До трійки лідерів з прийому заяв на компенсацію у травні також увійшли Покровський район, в якому прийняли 308 заяв та Саксаганський – 225 заяв. Радує й те, що багато криворіжців цінують свій час та користуються електронними сервісами – 708 заяв на компенсацію в цьому місяці було подано онлайн. До речі, повідомлення про розміщення у своєму житлі внутрішньо переміщених осіб у поточному місяці подали ще 121 криворіжець.

Подавати заяву на компенсацію витрат потрібно щомісяця з 1 по 5 число, а у разі припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості — цього ж дня подати заяву з інформацією про зміну переліку мешканців або припинення розміщення.

Бланки заяв та перелік необхідних для отримання послуги документів було змінено у вересні згідно з рішенням виконкому Криворізької міської ради. Ознайомитись з актуальною інформацією Ви можете на вебпорталі Центру «Віза» («Центр Дії») у розділі «Послуги» — «Прихисток» або за посиланням .

Джерело

Новости Кривого Рога