Психологічне насилля зникло: в Кривому Розі фахівці соцслужби та центру реабілітації допомогли об’єднати родину

Днями в Центрально-Міській райраді розглянули питання повернення в родину неповнолітньої дівчинки, котра нещодавно прохала забрати її від матері. Дитина розповідала, що мати вчиняє психологічне насилля, але згодом цю ситуацію вирішили й дитина повернулась додому. Про цей випадок розповіли у соцмережах Служби у справах дітей виконкому Центрально-Міської райради.

Психологічне насилля зникло: в Кривому Розі фахівці соцслужби та центру реабілітації допомогли об’єднати родину

Нещодавно в стінах Центрально-Міської райради провели засідання комісії з питань захисту прав дитини, де розглядали повернення на виховання до матері доньки. Відомо, що місяць тому неповнолітня криворіжанка звернулась в соціальну службу з заявою про направлення її до закладу тимчасового перебування дітей. Причиною такого вчинку дівчинки стало те, що її мати вчиняла стосовно неї психологічне насилля. 

Після цього служба у справах дітей вислухала дитину та її горе-матір. Спеціалісти прийняли рішення про влаштування дівчинки до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей №1. Незважаючи на це, умови проживання дитину були задовільні, сусіди позитивно відгукувались про родину, нарікань не було ані з закладу освіти, ані з правоохоронних органів. 

Натомість, над ситуацією в родині активно працювали, йдеться про психологів центру, де перебувала дитина, конфліктолога міського центру соцслужб та служби у справах дітей. В результаті плідної праці непорозуміння між дитиною та матір’ю зникло, після чого донька криворіжанки захотіла повернутися додому.

Наразі дівчину взяли на облік в службі у справах дітей Центрально-Міської райради, також активно проводиться робота з сім’єю.

Джерело

Новости Кривого Рога