«Психологічно треба бути налаштованим, бо тут далеко не казка», — історія захисника Криворізької бригади ТрО на псевдо «Фара»

Пройшов АТО, звільнився, але в перші дні війни добровольцем став на захисті Батьківщини. Саме так описує своє життя один з захисників в складі Криворізької бригади територіальної оборони.

Знайомтесь, Олег «Фара». Позивний ще з часів бойових дій в Дебальцево, який дали побратими 40 батальйону «Кривбас», в якому проходив службу в 2014 році. За час служби був полоненим одного разу не довготривало. Через рік демобілізувався та повернувся в цивільне життя.

«Психологічно треба бути налаштованим, бо тут далеко не казка», - історія захисника Криворізької бригади ТрО на псевдо «Фара»0

«Після демобілізації працював з Юрієм Сіньковським. Відкрили громадянське об’єднання національного батальйону Кривбас, для організації зустрічей та поминальних зібрань для військових, святкування днів народження батальйонів, куди могли приходити рідня військовослужбовців. Обладнали навіть музей «Кривбас», в якому розмістили фото Героїв Кривого Рогу. Крім цього займався своїм бізнесом, була своя фірма».

Повернення на війну пояснює тим, що був на це налаштований, адже навіть мав свої власні амуніцію та зброю, тому в перший же день повномасштабного вторгнення добровільно зі всім своїм, що мали на той час для протистояння окупантам, разом з товаришами, з якими до цього пройшли АТО, вирушили до військкомату. Дружина була готова до того, що чоловік піде на війну захищати свій дім та землю.

«Прибули в склад криворізької бригади територіальної оборони зразу в поміч до Юрія Олександровича та допомагали як тільки могли йому на початкових етапах створення бригади».

Читайте також: Відтепер сім’ї захисників України, які вважаються зниклими безвісти, можуть звернутися до омбудсмена, аби зробити портретне експертне дослідження

Брав участь в боях на Херсонщині. «Багато раз «ходили по лезу бритви»- згадує наш Захисник. Спробував себе в якості мінометника, хоча сам по ВОСу зенітник. По прибуттю на передову на Донеччину за декілька днів освоїв роботу антидронової рушниці та вдало з нею зараз так і працює. «Це як на риболовлі»- посміхається Олег.

«Психологічно треба бути налаштованим, бо тут далеко не казка. Кожен робить свій вибір, хто в чому впевненіше себе почуває. Я кожного дня прокидаюсь з думками як на роботу, бо хочеться якомога швидше відігнати ворога з наших земель».

Бути військовим під час війни- це важка робота. І наші Воїни працюють щодня не покладаючи рук, заради МИРУ та СПОКОЮ на УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ! І у наших Збройних Сил ще багато тяжкої праці попереду, на шляху до ПЕРЕМОГИ!

Раніше ми писали: Високу нагороду від Міністерства оборони України отримали машиніст екскаватора та електромонтер місцевих підприємств. Це Віталій Потапенко та Богдан Цимбал, які працюють на підприємствах “Кривбасводоканал” та “Криворіжелектромонтаж”.

Джерело

Новости Кривого Рога