Пустити комунальний автобус маршруту №8 через 5-й мкрн Зарічний: як підписати петицію

Фото управління преси міськвиконкому

У Кривому Розі містяни беруть активну участь в організації транспортних пасажирських перевезень. На сайті міської ради криворіжець зареєстрував петицію, щоб удосконалити логістику комунального автобуса №8.

Автор петиції Микола Балан пропонує відкоригувати маршрут комунального автобуса №8, який їде через мікрорайон Зарічний, через торговельний комплекс «Терра».

Містянина не влаштовує те, що автобус проїжджає повз 5-й мкрн. Зарічний по «червоній лінії» і не заїжджає вглиб мікрорайону.

Читайте також: Графік руху автобусів №№1 та 1а у Кривому Розі: як їздить комунальний транспорт

«Зараз у мешканців мікрорайону 5-й Зарічний є лише один автобус №4, який курсує через станцію швидкісного трамваю «Зарічна». Це не є дуже зручно, оскільки інтервал автобусу є досить великий, а щоб добратися до інших районів, треба зробити кілька пересадок. Зараз автобуси №4 їздять повністю забиті. Маршрут автобусу №8 зробити через Ж/М 5-Зарічний. Це покращить логістику, буде набагато зручніше добратися до віддалений районів, оскільки автобус цей їздить по зручному маршруту. Це розвантажить автобус №4 і зменшить час на очікування», — зазначає Микола Балан, автор петиції.

Нагадаємо, що нові автобуси нещодавно вийшли на маршрут№8. Він поєднає Тернівський район зі спальними мікрорайонами Зарічний, Сонячний, бульвар Вечірній, далі з центром Кривого Рогу та залізничним вокзалом «Кривий Ріг–Головний». На новому маршруті №8 працюватиме вісім нових автобусів марки GULERYUZ турецького виробництва.

Пропонуємо вам ознайомитись із графіками автобуса у робочі та вихідні дні.

Для того, щоб депутати міськради розглянули петицію на вересеневій сесії, необхідно зібрати 1000 підписів. Поки на сайті підписали вимогу менше 100 криворіжців. Голосування триватиме до 21 листопада поточного року. Підтримати петицію можна за посиланням.

Джерело

Новости Кривого Рога