Ракетні удари по Кривому Рогу – кошти виділено на ліквідацію наслідків та превентивні заходи

Як повідомляє паблік «Слуга Народу. Кривий Ріг», рішення, важливі для громади, було прийнято депутатами у середу, 30-го серпня, на пленарному засіданні сесії Криворізької міської ради. Депутати підтримали наступні рішення

310823 14 min

Виділення коштів громадянам, постраждалим від ракетних ударів
70 млн. грн. передбачено на підтримку криворіжців, які постраждали від ракетних ударів, серед них – кошти на придбання квартир мешканцям вул. Українська, Героїв АТО, вирішення нагальних побутових потреб та виплата матеріальної допомоги у зв’язку з пошкодженням житла.

На укриття в бюджетних установах
Близько 30 млн. грн. — на продовження робіт з облаштування та ремонту найпростіших укриттів в закладах освіти, культури та охорони здоров’я. Також додатково виділено кошти на облаштування укриттів сходовими підйомниками для маломобільних груп населення.

Ремонти закладів освіти, що постраждали від ракетних ударів
8,4 млн. грн. передбачено на проведення ремонтів в закладах освіти, які постраждали в результаті цьогорічних обстрілів 31 липня, 12 та 22 серпня;

На ТРО
100 млн. грн. — на потреби територіальної оборони.

Також здійснюються додаткові заходи з підготовки до можливих блекаутів та роботи комунальних підприємств в його умовах. Так, кошти виділені на закупівлю портативних електростанцій для роботи диспетчерських та додаткових генераторів для лікарень та підприємств, що надають містянам комунальні послуги.

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога