Ракетний обстріл Кривого Рогу: що відомо про загиблих і постраждалих (фото)

Фото пресслужби ДСНС України

Двома ракетами росіяни влучили в цивільну багатоповерхівку та зруйнували навчальний заклад у Кривому Розі.  О 9:00 у Кривому Розі містяни почули як мінімум два затяжних вибухи. Через кілька хвилин після вибухів по місту включився сигнал повятряної тривоги.

Міністр МВС Ігор Клименко у етері телемарафону «Єдині новини» повідомив на зараз про 2 загиблих. Ще близько 5-7 криворіжців рятувальники шукають під завалами будівель.

Ракетний обстріл Кривого Рогу: що відомо про загиблих і постраждалих (фото) 1 Ракетний обстріл Кривого Рогу: що відомо про загиблих і постраждалих (фото) 2

Сергій Лисак, очільник Дніпропетровської ОВА повідомив нашим журналістам про 31 постраждалих. Серед врятованих — 4 дітей. За життя одного містянина борються лікарі.

Ракетний обстріл Кривого Рогу: що відомо про загиблих і постраждалих (фото) 3 Ракетний обстріл Кривого Рогу: що відомо про загиблих і постраждалих (фото) 4

Очільник Офісу Президента Андрій Єрмак зазначив:

«Кривий Ріг. Черговий теракт росіян. Дієвий інструмент проти терористів — це сила.

Нам потрібно економічно задушити росію, позбавити ВПК можливостей виробляти різновиди ракет, якими вони вбивають наших людей.

Також знищення російських спроможностей наносити удари по наших містах — пріоритет», — заначив Єрмак у своєту telegram.

На місці влучань працюють понад 87 рятувальників, комунальників та психологів. Площа вигоряння – 70 м². Пожежу вже локалізували.

Раніше ми повідомляли: У Кривому Розі тимчасово призупинять рух трамваїв. КП «Швидкісний трамвай» буде проводити ремонт трамвайних колій на перехресті вулиць Криворіжсталі та Вокзальна. Роботи планується виконати в період з 01 серпня по 11 серпня2023 року.

Джерело

Новости Кривого Рога