Ракетний удар по Кривому Рогу, повернення захисників з полону та наповнення водосховища «Південне»: дайджест головних новин

Ракетний удар по Кривому Рогу, повернення захисників з полону та наповнення водосховища «Південне»: дайджест головних новин

Журналісти krivbass.city зібрали добірку новин у щотижневому дайджесті.

На Криворіжжі у рамках декомунізації перейменують вісім населених пунктів. Український інститут національної памʼяті підготував перелік назв населених пунктів Криворізького району, які містять символіку російської імперської політики відповідно до Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії».

Додому із російського полону повернулись ще 22 захисника України. Серед українців, які повернулися на Батьківщину, 22 бійця ЗСУ: з них два офіцери, військовослубовці рядового та сержантського складу. Вони брали участь у боях на різних напрямках. 

Води у Кривому Розі буде ще більше – почалося наповнення водосховища «Південне». У Криворізькому районі успішно реалізували ще одну частину проєкту по забезпеченню міста водою. 

Метінвест продовжує надавати допомогу багатодітним сім’ям під час війни. В межах гуманітарного проєкту «Рятуємо життя» Група Метінвест вчергове передала багатодітним сім’ям Дніпропетровської та Кіровоградської областей набори із засобами гігієни. 

У ДБР повідомили кількість проваджень проти представників ТЦК. За результатами цієї роботи 15 обвинувальних актів вже направлено до суду.

Уряд ухвалив щомісячні доплати військовим та рятувальникам. Кабмін на позачерговому засіданні ухвалив постанову про щомісячні доплати для військовослужбовців, правоохоронців та рятувальників.

Провести архітектурний конкурс для облаштування Сектору почесних поховань та Алеї Слави – на сайті криворізької міської ради містянка зареєструвала петицію.

Метінвест передав прикордонникам партію БПЛА та броньованих авто на 16 мільйонів гривень.

У Кривому Розі пролунали вибухи. Через кілька хвилин після вибухів по місту включився сигнал повітряної тривоги.

Додатково 1,6 мільйонів гривень виплатять у Кривому Розі постраждалим внаслідок обстрілів.

Не обійшлося цього тижня і без сумних новин з бойових позицій. Кривий Ріг та громада за тиждень втратила захисників: Дмитро Кобешов, Артем Коровка, Богдан Печенюк та Степан Копко.

Джерело

Новости Кривого Рога