Ракетний удар по Кривому Рогу: що відомо на вечір 22 серпня

Фото Сергія Лисака з Telegram-каналу

Сьогодні близько 05:30 ранку росіяни атакувала Кривий Ріг балістичною ракетою «Іскандер». За уточненою інформацією внаслідок ракетного удару пошкоджено 55 приватних будинків, 15 господарських споруд, в 24 багатоповерхових будинках частково вибиті вікна.

Також пошкоджено будівлю школи та вищого навчального закладу, декілька об’єктів комунальних підприємств та транспортної інфраструктури. Постраждав чоловік 1953 р.н., він отримав легкі поранення. Крім того, на місці 8-ми людям була надана спеціалістами психологічна допомога.

Читайте також: На місці влучання ракети у Кривому Розі зі зверненнями громадян працюють поліцейські

Ракетний удар по Кривому Рогу: що відомо на вечір 22 серпня1Фото Сергія Лисака з Telegram-каналу

В результаті удару були знеструмлені декілька вулиць міста — це понад 45 тисяч абонентів. Декілька лікарень одразу перейшли на роботу на генераторах. Водопровідна система також перейшла на генератори. Завдяки оперативній роботі всіх служб, електропостачання було відновлено у максимально короткі терміни. Про це повідомив Олександр Вілкул.

Одразу після ворожої ракетної атаки розгорнули два штаби з видачі будматеріалів та оформлення документів на отримання матеріальної допомоги від міста. За сьогодні прийнято понад 40 заяв на грошову допомогу – виплати, які у залежності від наслідків визначать комісії, розпочнуться одразу після отримання усіх необхідних документів. Також були видані будматеріали для першочергових робіт для 50 приватних домоволодінь. Завтра продовжить роботу один штаб — по вул. Ярослава Мудрого, 79 в школі №70. Ті, кому потрібна допомога, зможуть звернутися туди з 8:00 до 17:00.

Раніше ми повідомляли, що до жовтня Кривий Ріг і громади навколо будуть з водою.

Джерело

Новости Кривого Рога