Ракетний удар по Кривому Рогу залишив без світла 50 500 родин, зупинив тролейбуси та швидкісний

Після ракетного удару на Дніпропетровщині енергетики ДТЕК відновили електропостачання для 50,5 тисяч родин, повідомляє Весь Кривий Ріг з посиланням на прес-службу компанії

220823 12 min

Фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі відновили електропостачання для жителів області після ракетного удару росіян, що стався вранці 22 серпня. Світло повернули у домівки 50,5 тисяч родин.

Дніпропетровщина продовжує потерпати від ракет та ворожих артилерійських обстрілів. Вони руйнують в тому числі електроінфраструктуру міст та сіл.

На світанку 22-го серпня російські загарбники нанесли ракетний удар по одному з великих міст області. Було пошкоджено приватні будинки, а також перебито високовольтну лінію електропередач. Без світла залишилися 50,5 тисяч родин.

Аварійні бригади ДТЕК приступили до ремонту одразу після отримання дозволу ДСНС та військових. На 06:15 вдалося заживити домівки близько 31 тисячі родин.

А протягом двох наступних годин повернути світло й в інші знеструмлені оселі за резервними схемами електропостачання.

Поки що усіх заживили за рахунок резервних ліній. Енергетики проводять роботи з відновлення пошкодженої ЛЕП. Після чого жителів постраждалих районів знов підключать до основної схеми живлення.

Аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі роблять все можливе, аби максимально швидко усувати пошкодження. До робіт приступають відразу щойно отримують дозвіл та доступ до місця пошкодження від ЗСУ та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Хронологія подій — Вибух в Кривому Розі пролунав о 05.31

Про руйнування — В Кривому Розі російська ракета вибухнула в приватному секторі – є поранений та руйнування

Також читайте — Якою ракетою було атаковано Кривий Ріг ранком 22 серпня

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога