Раптово пішла з життя 24-річна хореографиня із Кривого Рогу Юлія Маркелова

Раптово пішла з життя 24-річна хореографиня із Кривого Рогу Юлія Маркелова0

Юлія Маркелова народилася та працювала у Кривому Розі. 10 лютого 2023 року дівчина відсвяткувала свій 24-й День народження. Криворожанка викладала хореографію у центрі дитячої та юнацької творчості “Мрія”, що на житломасиві Південного ГЗК.


Молода хореографиня викладала для дітей та дорослих, мала власну студію танцю. Дівчина вела блог у соціальних мережах, її знали активною та життєрадісною.


У 2021 році Юлія вийшла заміж. Її чоловіком став Тимофій Маркелов. Минулого, 2022 року, Юлія завагітніла. 3 травня 2023 року вона народила доньку Марію.


Раптово пішла з життя 24-річна хореографиня із Кривого Рогу Юлія Маркелова1   Раптово пішла з життя 24-річна хореографиня із Кривого Рогу Юлія Маркелова2


Фото: Юлія Маркелова (Facebook)


Сьогодні, 8 травня, надійшла звістка про смерть молодої мами. Про це повідомила директорка центру творчості, де працювала Юлія. За словами Ольги Супрун, Юлія пішла з життя 7 травня. Про причини смерті не йдеться.


“Нехай добрий, світлий спомин про Юлію назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто її знав, любив та шанував. У нашій пам’яті Юлія назавжди залишиться доброю дівчиною, доброзичливою та надійною колегою, професіоналом своєї справи”, — написали на сторінці центру творчості “Мрія”.


Інші новини: Пішов із життя почесний громадянин Кривого Рогу Микола Земляний.

Джерело

Новости Кривого Рога