рашисти планують «евакуювати» із ЗАЕС понад три тисячі працівників

Енергоатом.

Отримано інформацію про підготовку російських окупантів до «евакуації» з міста-супутника Запорізької атомної електростанції близько 3100 людей.

Насамперед йдеться про вивезення 2700 працівників станції, які підписали контракт із фейковим АО «Эксплуатирующая организация Запорожской АЭС» або іншим підприємством Росатома, та членів їхніх родин.

Також, за інформацією Генерального штабу ЗСУ, з Енергодару до Ростовської області рф вже вивезли частину сімей запорізьких атомників.

Нині на ЗАЕС катастрофічно бракує кваліфікованого персоналу. А примусова евакуація спеціалістів, нагадаємо, що раніше рашисти забороняли їм виїзд з міста, загострить ситуацію щодо забезпечення безпеки експлуатації АЕС навіть у поточному відключеному стані.

Водночас Енергоатом зі свого боку вживає всіх можливих заходів щодо формування необхідної кількості фахівців, здатних забезпечити безпечну роботу станції в перший період після її деокупації. Така команда вахтовим методом формуватиметься із працівників ЗАЕС, які зараз перебувають на контрольованій Україною території, а також фахівців з інших атомних станцій.

Якомога швидша деокупація Запорізької АЕС, вигнання рашистів з Енергодару та передача контролю над станцією її законному українському оператору, Енергоатому, – це єдиний шлях припинення російського безладу на ЗАЕС та гарантування її подальшої безпеки.

 

рашисти планують «евакуювати» із ЗАЕС понад три тисячі працівників0

Джерело

Новости Кривого Рога