«Разом ми – сила!»: родина волонтерів допомагає переселенцям у Кривому Розі

Благодійна організація «Разом ми – сила!» продовжує допомагати переселенцям Кривого Рогу. Вся сім’я долучилась до когорти благодійників з перших днів війни. За час їх роботи допомогу отримали вже близько 18 тисяч людей.

«Разом ми – сила

«Розпочали свою діяльність з перших днів війни, просто неофіційно. Допомагали переселенцям з Маріуполя і інших міст, а потім вже як пішло, стали допомагати офіційно, відкрили свою організацію. Нам порадили, що потрібно зареєструватися, щоб усе було прозоро, всі звітності. Так ми і відкрились», – згадує директорка Галина.

За стінами штабу фонд також працює на звільнених від росіян територіях — цього тижня волонтери вже відвідали Херсонщину та Донеччину. Гуманітарний вантаж розподілили і на місцевих мешканців і на самих захисників. Усе це роблять силами однією родини. Волонтерка Наталя з громадської організації розповідає, що до них звертаються з різних напрямів: Миколаїв, Херсон, Запоріжжя. Отримати можна продуктові набори, речі, побутову хімію. Також надають допомогу військовим. 

ГО «Разом ми – сила!» активно співпрацює з іншими благодійними організаціями Кривого Рогу. «Ми взаємодіємо з іншими фондами нашого міста, спілкуємось, допомагаємо одне одному. Буквально на днях були на Донеччині, все місто збирало допомогу».

Волонтери намагаються допомогти новим криворіжцям продуктами, речима, засобами гігієни та іноді звичайним словом. Бо розуміють, що кожен із них має свою унікальну історію, в яку було б важко повірити, якби не війна.

На сьогодні фонд видав 17 267 наборів. І вони не зупиняються на досягнутому. Благодійний фонд «Разом ми – сила» продовжує допомагати переселенцям та військовим, співпрацюючи з міжнародним фондом We Help Ukrainians. Волонтери планують розширити коло своїх обов’язків та почати співпрацю з іншими благодійними організаціями аби зокрема допомагати постраждалим від війни тваринам. Кажуть, працюватимуть навіть після перемоги. За детальної інформацією щодо отримання допомоги від фонду усі внутрішньо переміщені особи можуть звернутися за телефоном (098) 201-23-58.

«Разом ми – сила!»: родина волонтерів допомагає переселенцям у Кривому Розі1

«Разом ми – сила!»: родина волонтерів допомагає переселенцям у Кривому Розі2

«Разом ми – сила!»: родина волонтерів допомагає переселенцям у Кривому Розі3

«Разом ми – сила!»: родина волонтерів допомагає переселенцям у Кривому Розі4

«Разом ми – сила!»: родина волонтерів допомагає переселенцям у Кривому Розі5

«Разом ми – сила!»: родина волонтерів допомагає переселенцям у Кривому Розі6

«Разом ми – сила!»: родина волонтерів допомагає переселенцям у Кривому Розі7

Джерело

Новости Кривого Рога