«Регбіст» з Кривого Рогу пройшов бої з Кортою

Як повідомляє «Криворізька окрема бригада територіальної оборони», під час участі в бойових діях кожен з військовослужбовців Криворізької бригади територіальної оборони знаходить тут вірних друзів та свою бойову сім’ю. Однією з таких історій є історія Віталія «Регбіста» та Собаки по кличці «Корта»

270523 6 min

«Вона зі мною скрізь, в тому числі і на позиціях в окопах. Спочатку на неї дивилися як на саперну собаку, але вона для цього виявилась надто агресивною. Зараз вона вже ніби як спокійніша стала, звикла до життя з військовими. Навіть під час проходження лікування була разом зі мною в госпіталі. Медперсонал був в захваті від неї».

Раніше Віталій був гравцем в регбі. В складі збірної України U21 грав на чемпіонаті Європи, майстер спорту. Після того, як команда втратила спонсорську підтримку, покинув склад команди: «Не люблю програвати» — пояснює наш Герой. Зайнявся своїм життям, працював на металургійному заводі. Закінчив Криворізьке авіаційне училище та одружився. В щасливому шлюбі має 4-річного сина. Дружина хоч і хвилюється, але так і знала, що чоловік не зможе сидіти на місці.

«До настання військового стану проживав у Запоріжжі, але коли почалось повномасштабне вторгнення приїхав до Кривого Рогу та вступив до лав Криворізької бригади територіальної оборони».

Пройшов Херсон, Миролюбівку, Кам’янку. Командир взводу, прекрасний чоловік та батько, на війну прийшов не один. Любов до собак подарувала йому вірного друга — Корту.

«Стояли ми на запорізькому напрямку і в нас була тоді вівчарка, яку кинули хазяїни. Вона нам допомагала тримати позиції завдяки своєму слуху та зору, чим і могла зарані попередити приближення противника чи обстріл. Так одного разу вона вночі показала напрямок переміщення ворожої ДРГ, яку ми пізніше знешкодили».

Зараз на передовій Корта є відданим помічником та вірним другом, якого сміливо можна назвати членом військової сім’ї та бойовою одиницею в рядах особового складу. Не є винятком участь Корти і в евакуаційних заходах та пошукових роботах.

З таким «дуетом» у окупантів немає жодних шансів.
Тримаємо курс до ПЕРЕМОГИ!
Слава Україні!

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога