Реєстрація місця проживання військовослужбовця: що необхідно знати

Реєстрація місця проживання військовослужбовця: що необхідно знати0

Кожного дня до Центру «Віза» («Центр Дії») виконкому Криворізької міської ради звертаються військовослужбовці та члени їх сімей з різних питань. Одне з найбільш популярних – зміна реєстрації місця проживання військовослужбовців. Про це повідомляють на сайті криворізького міськвиконкому.

У центрі адміністративних послуг «Віза» зазначають, що військовослужбовець – особа, яка перебуває на обліку за місцем несення служби. Реєстрація місця проживання військовослужбовця здійснюється у разі наявності у військово-обліковому документі запису про призов на підставі мобілізації або контракту та позначок про зняття з військового обліку відповідного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Для реєстрації місця проживання військовослужбовця необхідно:

  •  паспортний документ;
  • військово-обліковий документ;
  • документи, що підтверджують право власності заявника на житло (у разі відсутності документів реєстрації місця проживання особи здійснюється за згодою власника або співвласників житла, наймача та членів його сім’ї);
  • відомості про сплату адміністративного збору.

Читайте також: з початку тижня ціни на яблука на українському ринку зросли в середньому на 23% і сьогодні ці фрукти продаються по 15-22 грн/кг ($0,41-0,60/кг).

Важливо зазначити, що реєстрація місця проживання військовослужбовців та членів їх сімей за юридичною адресою військової частини, законодавством не передбачена.

Зареєструвати зміну місця проживання можна  у будь – якому офісі послуг у сфері з реєстрації місця проживання фізичних осіб Центру «Віза», які працюють з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 15:30, з технічною перервою з 12:30 до 13:00 за адресами:

Тернівський район: вул. Короленка, 1А, каб. 127;

Покровський район: вул. Шурупова, 2, каб. 114, 115, 116, 117;

Саксаганський район: вул. Володимира Великого, 32, каб. 112;

Довгинцівський район: вул. Дніпровське шосе, 14;

Центрально-Міський район: вул. Староярмаркова, 44;

Металургійний район: вул. Галатова, 2;

Інгулецький район: просп. Південний, 1; вул. Гірників, 19.

Важливо!

Військовослужбовці у Центрі «Віза» обслуговуються завжди поза чергою і без попередньої реєстрації на прийом.

Раніше ми писали: що необхідно знати для оформлення закордонного паспорта для дитини. 

Джерело

Новости Кривого Рога