Риб’ячий жир: незамінна добавка для здоров’я і довголіття

Риб'ячий жир — це речовина, яку отримують із жирної риби, наприклад, форелі, скумбрії або анчоуса, і використовують як джерело незамінних жирних кислот Омега-3, а також вітамінів D і А для підтримки здоров'я і профілактики низки захворювань, зокрема для збереження функцій серцево-судинної системи.

Риб'ячий жир: незамінна добавка для здоров'я і довголіття

Вчені в усьому світі рекомендують регулярно вживати риб'ячий жир для зниження рівня холестерину в організмі та нормального кровообігу. Також така речовина забезпечує надійний захист від серцевих захворювань та інсульту. Але на цьому її переваги для здоров'я не закінчуються.

Риб'ячий жир — унікальна речовина, яка здатна принести користь як фізичному, так і психічному здоров'ю людини. Він допомагає:

  • Поліпшити роботу мозку. Нижчий рівень омега-3 в організмі пов'язаний із розвитком меланхолії та тривожності. Також добавки риб'ячого жиру сприяють ефективному лікуванню депресії, якщо використовувати їх як доповнення до класичної терапії. Крім того, таке доповнення до раціону покращує мозковий кровообіг, що сприяє підвищенню продуктивності мозку, поліпшенню когнітивних функцій і зниженню ризику деменції.
  • Підвищити щільність кісток. Завдяки добавкам риб'ячого жиру знижуються темпи вікової демінералізації скелета, що допомагає зменшити частоту переломів кісток і знизити ризик інвалідизації. Вчені з'ясували, що жирні кислоти в його складі пригнічують процеси кальцифікації судин і сприяють мінералізації кісткових тканин.
  • Покращити здоров'я і красу волосся та шкіри. Активні компоненти риб'ячого жиру живлять волосся, стимулюють його ріст, а також зменшують запалення, що нерідко пов'язане з розвитком алопеції (випаданням волосся). Також вживання такої речовини додає шкірі зволоженості та робить її більш молодою, допомагає позбутися надлишкового вироблення шкірного сала, зменшити акне та сповільнити процеси старіння. Жирні кислоти омега-3 незамінні під час лікування дерматиту та деяких інших шкірних захворювань, вони заспокоюють шкіру та допомагають зменшити запалення.
  • Підвищити якість життя при астмі. Прийом риб'ячого жиру може допомогти в корекції гіперреактивності дихальних шляхів, зменшити набряк легенів і пом'якшити прояви астми.
  • Народити здорову дитину. Добавки риб'ячого жиру можуть принести величезну користь під час вагітності, вони допомагають розвитку плода, а саме формуванню його мозку та очей.
  • Додати енергії та підвищити загальну продуктивність. Прийом такої речовини сприяє поліпшенню настрою, зменшенню тривожності, напруження та печалі. На тлі їхнього вживання поліпшується загальне самопочуття та загальний стан здоров'я.
  • Підтримати здоров'я очей. Вживання риб'ячого жиру допомагає поліпшити функції сітківки ока, полегшити синдром сухого ока і знизити ризик виникнення вікової дегенерації жовтої плями, що може призвести до необоротного зниження зору і навіть повної сліпоти.

Риб'ячий жир: незамінна добавка для здоров'я і довголіття1

Звісно, отримати риб'ячий жир можна зі звичайної риби — того ж оселедця, скумбрії, лосося тощо. Однак, насправді, практично ніхто не їсть її щодня, щоб повністю задовольнити всі потреби організму в такій поживній речовині.

Тому з цією метою краще купити риб'ячий жир у вигляді добавки. Вони ефективні та прості в прийомі, водночас проходять кілька стадій контролю якості, тому гарантовано не містять ртуті та важких металів.

А для тих, хто піклується про своє здоров'я і благополуччя своїх близьких, на сайті https://biovit.ua/ua зібрано чудовий асортимент різноманітних БАДів від найкращих виробників з усього світу. Кожен зможе вибрати те, що припаде до смаку саме йому.

Джерело

Новости Кривого Рога